HARMONOGRAM DLA GMIN:

  • LIPSK
  • JAŚWIŁY
  • JASIONÓWKA
  • JANÓW
  • KORYCIN
  • GONIĄDZ

ZNAJDUJE SIĘ W ZAKŁADCE    „BiomTrans –> Harmonogram”    W MENU GŁÓWNYM (http://biom-recykling.pl/harmonogram/)

 

HARMONOGRAM 2022

Prosimy, aby pojemniki i worki wystawiać przed posesją przy drodze w dniu wywozu do godz. 7:00, albo dzień wcześniej.
Odpady nie będą zabrane, gdy będą ustawione w głębi posesji, w miejscu niedostępnym dla samochodu zbierającego odpady oraz wystawione już po przejechaniu samochodu przez daną miejscowość.

 

ZMIESZANE

Miejscowość Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
Rajgród:

Osiedle Rongard

Ul. Szkolna

Ul. Plac 100-lecia

Ul. Warszawska

Ul. Opartowo

Ul. 1-go Maja

Ul. Rajgrodzik

Ul. Piastowska

Ul. Jaćwieska

Ul. Stanki

Ul. Powstańców

Ul. Giełguda

Ul. Zabielskiego

15.04

Piątek

29.04

Piątek

13.05

Piątek

27.05

Piątek

10.06

Piątek

24.06

Piątek

08.07

Piątek

22.07

Piątek

05.08

Piątek

19.08

Piątek

 

02.09

Piątek

16.09

Piątek

30.09

Piątek

14.10

Piątek

28.10

Piątek

18.11

Piątek

16.12

Piątek

Rajgród:

Kolonia Lewa

Kolonia Prawa

Zabród

Podchoinki

Plancik

Podliszewo

Okoniówek

Żabia

Ostejki

Piaski

Tama

Pikły

14.04

Czwartek

28.04

Czwartek

12.05

Czwartek

26.05

Czwartek

09.06

Czwartek

23.06

Czwartek

07.07

Czwartek

21.07

Czwartek

04.08

Czwartek

18.08

Czwartek

01.09

Czwartek

15.09

Czwartek

29.09

Czwartek

13.10

Czwartek

27.10

Czwartek

17.011

Czwartek

15.12

Czwartek

Kuligi

Ciszewo

Kozłówko

Stoczek

Bełda

Pieńczykowo

Pieńczykówek

Sołki

Biebrza

13.04

Środa

27.04

Środa

11.05

Środa

25.05

Środa

08.06

Środa

22.06

Środa

06.07

Środa

20.07

Środa

03.08

Środa

17.08

Środa

31.08

Środa

14.09

Środa

28.09

Środa

12.10

Środa

26.10

Środa

16.011

Środa

14.12

Środa

Wojdy

Rybczyzna

Woźnawieś

Karczewo

Orzechówka

Łazarze

Turczyn

Danowo

14.04

Czwartek

28.04

Czwartek

12.05

Czwartek

26.05

Czwartek

09.06

Czwartek

23.06

Czwartek

07.07

Czwartek

21.07

Czwartek

04.08

Czwartek

18.08

Czwartek

01.09

Czwartek

15.09

Czwartek

29.09

Czwartek

13.10

Czwartek

27.10

Czwartek

17.011

Czwartek

15.12

Czwartek

Miecze

Czarna Wieś

Kosiły

Skrodzkie

Przestrzele

Karwowo

Kołaki

Bukowo

Rydzewo

Wólka Piotrowska

Wólka Mała

Kosówka

13.04

Środa

27.04

Środa

11.05

Środa

25.05

Środa

08.06

Środa

22.06

Środa

06.07

Środa

20.07

Środa

03.08

Środa

17.08

Środa

31.08

Środa

14.09

Środa

28.09

Środa

12.10

Środa

26.10

Środa

16.011

Środa

14.12

Środa

 

Wspólnoty Rajgród i Biebrza

05.04

Wtorek

12.04

Wtorek

19.04

Wtorek

26.04

Wtorek

04.05

Środa

10.05

Wtorek

17.05

Wtorek

24.05

Wtorek

31.05

Wtorek

07.06

Wtorek

14.06

Wtorek

21.06

Wtorek

28.06

Wtorek

05.07

Wtorek

12.07

Wtorek

19.07

Wtorek

26.07

Wtorek

02.08

Wtorek

09.08

Wtorek

16.08

Wtorek

23.08

Wtorek

30.08

Wtorek

06.09

Wtorek

13.09

Wtorek

20.09

Wtorek

27.09

Wtorek

04.10

Wtorek

11.10

Wtorek

18.10

Wtorek

25.10

Wtorek

08.11

Wtorek

22.11

Wtorek

06.12

Wtorek

20.12

Wtorek

 

SEGREGOWANE

Miejscowość Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
Rajgród:

Osiedle Rongard

Ul. Szkolna

Ul. Plac 100-lecia

Ul. Warszawska

Ul. Opartowo

Ul. 1-go Maja

Ul. Rajgrodzik

Ul. Piastowska

Ul. Jaćwieska

Ul. Stanki

Ul. Powstańców

Ul. Giełguda

Ul. Zabielskiego

Ul. Trojdena

14.04

Czwartek

12.05

Czwartek

09.06

Czwartek

14.07

Czwartek

18.08

Czwartek

15.09

Czwartek

13.10

Czwartek

17.11

Czwartek

15.12

Czwartek

Rajgród:

Kolonia Lewa

Kolonia Prawa

Zabród

Podchoinki

Plancik

Podliszewo

Okoniówek

Żabia

Ostejki

Piaski

Tama

Pikły

Leśna

13.04

Środa

11.05

Środa

08.06

Środa

13.07

Środa

17.08

Środa

14.09

Środa

12.10

Środa

16.11

Środa

14.12

Środa

Kuligi

Ciszewo

Kozłówko

Stoczek

Bełda

Pieńczykowo

Pieńczykówek

Sołki

Biebrza

15.04

Piątek

13.05

Piątek

10.06

Piątek

15.07

Piątek

19.08

Piątek

16.09

Piątek

14.10

Piątek

18.11

Piątek

16.12

Piątek

Wojdy

Rybczyzna

Woźnawieś

Karczewo

Orzechówka

Łazarze

Turczyn

Danowo

15.04

Piątek

13.05

Piątek

10.06

Piątek

15.07

Piątek

19.08

Piątek

16.09

Piątek

14.10

Piątek

18.11

Piątek

16.12

Piątek

Miecze

Czarna Wieś

Kosiły

Skrodzkie

Przestrzele

Karwowo

Kołaki

Bukowo

Rydzewo

Wólka Piotrowska

Wólka Mała

Kosówka

14.04

Czwartek

12.05

Czwartek

09.06

Czwartek

14.07

Czwartek

18.08

Czwartek

15.09

Czwartek

13.10

Czwartek

17.11

Czwartek

15.12

Czwartek

 

Wspólnoty Rajgród i Biebrza

11.04

Poniedziałek

02.05

Poniedziałek

23.05

Poniedziałek

06.06

Poniedziałek

20.06

Poniedziałek

04.07

Poniedziałek

18.07

Poniedziałek

08.08

Poniedziałek

22.08

Poniedziałek

05.09

Poniedziałek

19.09

Poniedziałek

17.10

Poniedziałek

14.11

Poniedziałek

12.12

Poniedziałek

 

WIELKOGABARYTY

Sektor Miejscowość Data

Odbioru

Sektor I Miasto Rajgród: ul. Zabielskiego, ul. Jaćwieska, ul. Piastowska, ul. Powstańców, ul. Stanki, ul. Trojdena, ul. Opartowo, ul. Wawra, ul. 1-go Maja, ul. Szkolna, Plac 1000-lecia, ul. Warszawska 11.10

Wtorek

Sektor II Miasto Rajgród: ul. Okoniówek, ul. Zabród, ul. Leśna, ul. Podchoinki, ul. Piaski, ul. Żabia, ul. Plancik, ul. Ostejki, ul. Podliszewo, Kolonia Prawa, Kolonia Lewa

Tama, Pikły

12.10

Środa

Sektor III Kuligi, Ciszewo, Kozłówka, Stoczek, Bełda, Pieńczykowo, Pieńczykówek, Sołki, Biebrza 19.10

Środa

Sektor IV Wojdy, Rybczyzna, Woźnawieś, Karczewo, Orzechówka, Łazarze, Turczyn, Danowo 20.10

Czwartek

Sektor V Czarna Wieś, Kosiły, Skrodzkie, Przestrzele, Karowo, Kołaki, Bukowo, Rydzewo, Wólka Piotrowska, Wólka Mała, Kosówka, Miecze 21.10

Piątek

Sektor VI Wspólnoty Rajgród i Biebrza 14.10

pątek

HARMONOGRAM 2022

Prosimy, aby pojemniki i worki wystawiać przed posesją przy drodze w dniu wywozu do godz. 7:00, albo dzień wcześniej.
Odpady nie będą zabrane, gdy będą ustawione w głębi posesji, w miejscu niedostępnym dla samochodu zbierającego odpady oraz wystawione już po przejechaniu samochodu przez daną miejscowość.

 

ZMIESZANE 

Miejscowość Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
 

FIRMY

06.04

Środa

13.04

Środa

20.04

Środa

27.04

Środa

04.05

Środa

11.05

Środa

18.05

Środa

25.05

Środa

 

08.06

Środa

15.06

Środa

22.06

Środa

29.06

środa

05.07

Wtorek

13.07

Środa

20.07

Środa

27.07

środa

03.08

środa

10.08

Środa

17.08

Środa

24.08

Środa

31.08

środa

06.09

Wtorek

14.09

Środa

21.09

Środa

28.09

środa

04.10

Wtorek

12.10

Środa

19.10

Środa

26.10

środa

08.11

Wtorek

22.11

wtorek

06.12

Wtorek

20.12

wtorek

 

Zabudowa letniskowa I (Rajgród, Czarna Wieś, Skrodzkie)

04.04

Poniedziałek

19.04

Wtorek

02.05

Poniedziałek

16.05

Poniedziałek

30.05

Poniedziałek

 

13.06

Poniedziałek

27.06

poniedziałek

11.07

Poniedziałek

25.07

poniedziałek

08.08

Poniedziałek

22.08

poniedziałek

05.09

Poniedziałek

19.09

poniedziałek

03.10

Poniedziałek

17.10

Poniedziałek

31.10

Poniedziałek

14.11

Poniedziałek

12.12

Poniedziałek

Zabudowa Letniskowa II (Woźnawieś, Rybczyzna) 05.04

Wtorek

19.04

Wtorek

02.05

Poniedziałek

17.05

Wtorek

31.05

Wtorek 

14.06

Wtorek

28.06

wtorek

 

12.07

Wtorek

26.07

wtorek

09.08

Wtorek

23.08

wtorek

06.09

Wtorek

20.09

wtorek

04.10

wtorek

18.10

Wtorek

31.10

Poniedziałek

15.11

wtorek

13.12

wtorek

 

SEGREGOWANE

Miejscowość Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
Firmy 13.04

środa

11.05

Środa

25.05

środa

07.06

Wtorek

22.06

środa

05.07

wtorek

20.07

środa

09.08

Wtorek

24.08

środa

07.09

środa

21.09

środa

11.10

wtorek

16.11

środa

14.12

środa

 

Zabudowa letniskowa I (Rajgród, Czarna Wieś, Skrodzkie)

11.04

Poniedziałek

09.05

Poniedziałek

06.06

Poniedziałek

20.06

poniedziałek

04.07

Poniedziałek

18.07

poniedziałek

08.08

Poniedziałek

22.08

poniedziałek

12.09

Poniedziałek

10.10

Poniedziałek

07.11

Poniedziałek

05.12

Poniedziałek

Zabudowa Letniskowa II (Woźnawieś, Rybczyzna) 12.04

wtorek

10.05

wtorek

07.06

Wtorek

21.06

wtorek

05.07

Wtorek

19.07

wtorek

09.08

Wtorek

23.08

wtorek

13.09

wtorek

11.10

wtorek

08.11

wtorek

06.12

wtorek

 

 

 

Prosimy, aby pojemniki i worki wystawiać przed posesją przy drodze w dniu wywozu do godz. 7:00, albo dzień wcześniej.
Odpady nie będą zabrane, gdy będą ustawione w głębi posesji, w miejscu niedostępnym dla samochodu zbierającego odpady oraz wystawione już po przejechaniu samochodu przez daną miejscowość.

  kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad Grudzień
ZMIESZANE 15.04

Piątek

27.04

Środa

13.05

Piątek

25.05

Środa

13.06

Poniedziałek

30.06

Czwartek

13.07

Środa

28.07

Czwartek

10.08

Środa

31.08

Środa

14.09

Środa

30.09

Piątek

10.10

Poniedziałek

27.10

Czwartek

07.11

Poniedziałek

30.11

środa

16.12

Piątek

SEGREGOWANE 21.04

czwartek

19.05

Czwartek

23.06

czwartek

20.07

Środa

25.08

czwartek

22.09

Czwartek

20.10

Czwartek

29.11

wtorek

22.12

czwartek

 

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych – 23.06.2022 r (czwartek)

Prosimy, aby pojemniki i worki wystawiać przed posesją przy drodze w dniu wywozu do godz. 7:00, albo dzień wcześniej.
Odpady nie będą zabrane, gdy będą ustawione w głębi posesji, w miejscu niedostępnym dla samochodu zbierającego odpady oraz wystawione już po przejechaniu samochodu przez daną miejscowość.

 

Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
ZMIESZANE 01.04

Piątek

15.04

Piątek

29.04

Piątek

13.05

Piątek

27.05

Piątek

10.06

Piątek

24.06

Piątek

 

08.07

Piątek

22.07

Piątek

05.08

Piątek

19.05

Piątek

02.09

Piątek

16.09

Piątek

30.09

Piątek

14.10

Piątek

28.10

Piątek

09.11

Środa

25.11

Piątek

09.12

Piątek

23.12

Piątek

SEGREGOWANE 14.04

Czwartek

12.05

Czwartek

09.06

Czwartek

07.07

Czwartek

04.08

Czwartek

01.09

Czwartek

29.09

Czwartek

27.10

Czwartek

24.11

Czwartek

22.12

Czwartek

 

Prosimy, aby pojemniki i worki wystawiać przed posesją przy drodze w dniu wywozu do godz. 7:00, albo dzień wcześniej.
Odpady nie będą zabrane, gdy będą ustawione w głębi posesji, w miejscu niedostępnym dla samochodu zbierającego odpady oraz wystawione już po przejechaniu samochodu przez daną miejscowość.

 

  kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
KORYCIN

Letniskowe

Zmieszane

25.04

Poniedziałek

30.05

Poniedziałek

27.06

poniedziałek

26.07

wtorek

29.08

poniedziałek

27.09

wtorek

25.10

wtorek

28.11

poniedziałek

—-

Sortowane

26.04

Wtorek

31.05

wtorek

28.06

wtorek

27.07

środa

31.08

środa

28.09

środa

26.10

środa

29.11

wtorek

—-

 

 

 

 

  kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
JANÓW

Letniskowe

Zmieszane

26.04

Wtorek

31.05

wtorek

28.06

wtorek

27.07

środa

30.08

wtorek

26.09

poniedziałek

24.10

poniedziałek

29.11

wtorek

19.12

poniedziałek

Sortowane

25.04

Poniedziałek

30.05

Poniedziałek

27.06

poniedziałek

26.07

wtorek

30.08

wtorek

27.09

wtorek

25.10

wtorek

28.11

poniedziałek

20.12

wtorek

Prosimy, aby pojemniki i worki wystawiać przed posesją przy drodze w dniu wywozu do godz. 7:00, albo dzień wcześniej.
Odpady nie będą zabrane, gdy będą ustawione w głębi posesji, w miejscu niedostępnym dla samochodu zbierającego odpady oraz wystawione już po przejechaniu samochodu przez daną miejscowość.

 

ZMIESZANE

Miejscowość Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
Sztabin ulice:

– Augustowska

– Brzostowskiego

– Kościuszki

– Młodości

– Ogrodowa

– Piaski

– Rybacka

19.07

Wtorek

23.08

Wtorek

20.09

Wtorek

20.10

Czwartek

21.11

Poniedziałek

19.12

Poniedziałek

Sztabin ulice:

– Akacjowa

– Lipowa

– Polna

– Spacerowa

– Sportowa

– Świerkowa

– Wierzbowa

Krasnoborki

Wolne

18.07

Poniedziałek

22.08

Poniedziałek

19.09

Poniedziałek

19.10

Środa

21.11

Poniedziałek

20.12

Wtorek

Budziski

Chomaszewo

Cisów

Ewy

Fiedorowizna

Huta

Kryłatka

Kamień

Motułka

Podcisówek

 

21.07

Czwartek

24.08

Środa

21.09

Środa

21.10

Piątek

22.11

Wtorek

21.12

Środa

Balinka

Jasionowo

Krasnybór

Komaszówka

Ściokła

Lebiedzin

26.07

Wtorek

25.08

Czwartek

22.09

Czwartek

21.10

Piątek

23.11

Środa

22.12

Czwartek

Długie

Hruskie

Jastrzębna Pierwsza

Jastrzębna Druga

Ostrowie

Wilkownia

27.07

Środa

26.08

Piątek

23.09

Piątek

24.10

Poniedziałek

24.11

Czwartek

23.12

Piątek

Czarny Las

Czarniewo

Jaminy

Janówek

Łubianka

Karoliny

Kunicha

Lipowo

Mogilnice

28.07

Czwartek

29.08

Poniedziałek

26.09

Poniedziałek

25.10

Wtorek

25.11

Piątek

21.12

Środa

Dębowo

Jasionowo Dębowskie

Klonowo

Kopiec

Kopytkowo

Jaziewo

Polkowo

Sosnowo

Wrotki

Jagłowo

29.07

Piątek

30.08

Wtorek

27.09

Wtorek

26.10

Środa

28.11

Poniedziałek

23.12

Piątek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ODPADY ZMIESZANE ZE WSPÓLNOTY MIESZKANIOWEJ – NA ZGŁOSZENIE POD NR TEL. 85 716 18 00

 

 

 

SEGREGOWANE I BIO

Miejscowość Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
Sztabin ulice:

– Augustowska

– Brzostowskiego

– Kościuszki

– Młodości

– Ogrodowa

– Piaski

– Rybacka

21.07

Czwartek

24.08

Środa

22.09

Czwartek

17.10

Poniedziałek

24.11

Czwartek

19.12

Poniedziałek

Sztabin ulice:

– Akacjowa

– Lipowa

– Polna

– Spacerowa

– Sportowa

– Świerkowa

– Wierzbowa

Krasnoborki

Wolne

22.07

Piątek

25.08

Czwartek

23.09

Piątek

18.10

Wtorek

24.11

Czwartek

20.12

Wtorek

Budziski

Chomaszewo

Cisów

Ewy

Fiedorowizna

Huta

Kryłatka

Kamień

Motułka

Podcisówek

 

25.07

Poniedziałek

26.08

Piątek

26.09

Poniedziałek

19.10

Środa

25.11

Piątek

21.12

Środa

Balinka

Jasionowo

Krasnybór

Komaszówka

Ściokła

Lebiedzin

26.07

Wtorek

29.08

Poniedziałek

27.09

Wtorek

20.10

Czwartek

25.11

Piątek

22.12

Czwartek

Długie

Hruskie

Jastrzębna Pierwsza

Jastrzębna Druga

Ostrowie

Wilkownia

27.07

Środa

29.08

Poniedziałek

28.09

Środa

21.10

Piątek

28.11

Poniedziałek

23.12

Piątek

Czarny Las

Czarniewo

Jaminy

Janówek

Łubianka

Karoliny

Kunicha

Lipowo

Mogilnice

28.07

Czwartek

30.08

Wtorek

29.09

Czwartek

24.10

Poniedziałek

29.11

Wtorek

28.12

Środa

Dębowo

Jasionowo Dębowskie

Klonowo

Kopiec

Kopytkowo

Jaziewo

Polkowo

Sosnowo

Wrotki

Jagłowo

29.07

Piątek

30.08

Wtorek

30.09

Piątek

25.10

Wtorek

30.11

Środa

29.12

Czwartek

 

Miejscowość Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
Spółdzielnia mieszkaniowa 07.07

Czwartek

21.07

Czwartek

04.08

Czwartek

18.08

Czwartek

01.09

Czwartek

15.09

Czwartek

29.09

Czwartek

13.10

Czwartek

27.10

Czwartek

10.11

Czwartek

24.11

Czwartek

08.12

Czwartek

22.12

Czwartek

Prosimy, aby pojemniki i worki wystawiać przed posesją przy drodze w dniu wywozu do godz. 7:00, albo dzień wcześniej.
Odpady nie będą zabrane, gdy będą ustawione w głębi posesji, w miejscu niedostępnym dla samochodu zbierającego odpady oraz wystawione już po przejechaniu samochodu przez daną miejscowość.

 

ZMIESZANE

Miejscowość Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
Bargłów Kościelny 11.07

Poniedziałek

09.08

Wtorek

07.09

Środa

11.10

Wtorek

08.11

Wtorek

06.12

Wtorek

Bargłów Dworny,

Nowiny Bargłowskie

12.07

Wtorek

10.08

Środa

07.09

Środa

11.10

Wtorek

08.11

Wtorek

07.12

Środa

Barszcze,

Dreństwo,

Dreństwo Kolonie

13.07

Środa

10.08

Środa

08.09

Czwartek

12.10

Środa

09.11

Środa

07.12

Środa

Źrobki,

Rumiejki

Judziki

Popowo

Pomiany

13.07

Środa

11.08

Czwartek

08.09

Czwartek

12.10

Środa

09.11

środa

08.12

Czwartek

Wólka Karwowska

Bułkowizna

Kroszewo

Kroszówka

Górskie

14.07

Czwartek

11.08

Czwartek

09.09

Piątek

13.10

Czwartek

09.11

Środa

08.12

Czwartek

Tajno Stare

Pruska

14.07

Czwartek

11.08

Czwartek

09.09

Piątek

14.10

Piątek

 15.11

Wtorek

12.12

Poniedziałek

Łabętnik

Reszki

Kukowo

Młynek

15.07

Piątek

11.08

Czwartek

09.09

Piątek

14.10

Piątek

15.11

Wtorek

13.12

Wtorek

Kamionka Nowa

Kamionka Stara

Solistówka

Tobyłka

18.07

Poniedziałek

12.08

Piątek

12.09

Poniedziałek

17.10

Poniedziałek

14.11

Poniedziałek

 

13.12

Wtorek

Brzozówka

Komorniki

Kresy

Bargłówka

Piekutowo

Pieńki

Lipowo

18.07

Poniedziałek

12.08

piątek

12.09

Poniedziałek

18.10

Wtorek

16.11

Środa

13.12

Wtorek

Nowiny stare

Sosnowo

Tajenko

Tajno Łanowe

Tajno Podjeziorne

19.07

wtorek

12.08

piątek

13.09

Wtorek

18.10

wtorek

17.11

Czwartek

14.12

środa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SEGREGOWANE

Miejscowość Lipiec Wrzesień Listopad
Bargłów Kościelny 13.07

Środa

12.09

Poniedziałek

14.11

Poniedziałek

Bargłów Dworny,

Nowiny Bargłowskie

11.07

Poniedziałek

13.09

Wtorek

15.11

Wtorek

Barszcze,

Dreństwo,

Dreństwo Kolonie

12.07

Wtorek

 

16.09

Piątek

23.11

Środa

Źrobki,

Rumiejki

Judziki

Popowo

Pomiany

12.07

Wtorek

13.09

Wtorek

15.11

Wtorek

Wólka Karwowska

Bułkowizna

Kroszewo

Kroszówka

Górskie

12.07

Wtorek

13.09

Wtorek

15.11

Wtorek

Tajno Stare

Pruska

13.07

Środa

12.09

Poniedziałek

 14.11

Poniedziałek

Łabętnik

Reszki

Kukowo

Młynek

12.07

Wtorek

14.09

Środa

16.11

Środa

Kamionka Nowa

Kamionka Stara

Solistówka

Tobyłka

11.07

Poniedziałek

14.09

Środa

22.11

Wtorek

Brzozówka

Komorniki

Kresy

Bargłówka

Piekutowo

Pieńki

Lipowo

11.07

Poniedziałek

15.09

Czwartek

22.11

Wtorek

Nowiny stare

Sosnowo

Tajenko

Tajno Łanowe

Tajno Podjeziorne

13.07

Środa  

12.09

Poniedziałek  

14.11

Poniedziałek  

HARMONOGRAM 2022

OD STYCZNIA 2020 R. FIRMY MAJĄ OBOWIĄZEK SEGREGACJI ODPADÓW

Prosimy, aby pojemniki i worki wystawiać przed posesją przy drodze w dniu wywozu do godz. 7:00, albo dzień wcześniej.
Odpady nie będą zabrane, gdy będą ustawione w głębi posesji, w miejscu niedostępnym dla samochodu zbierającego odpady oraz wystawione już po przejechaniu samochodu przez daną miejscowość.

Pojemniki i worki powinne być odpowiednio oznakowane, że pochodzą z działalności gospodarczej !

 

ZMIESZANE

Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
Lipsk 09.03

środa

06.04

Środa

04.05

Środa

 08.06

Środa

06.07

Środa

10.08

Środa

07.09

Środa

05.10

Środa

16.11

Środa

14.12

Środa

Goniądz 14.03

poniedziałek

11.04

Poniedziałek

09.05

Poniedziałek

13.06

Poniedziałek

11.07

Poniedziałek

16.08

Wtorek

12.09

Poniedziałek

10.10

Poniedziałek

07.11

Poniedziałek

05.12

Poniedziałek

Jaświły 08.03

Wtorek

05.04

Wtorek

10.05

Wtorek

07.06

Wtorek

05.07

Wtorek

09.08

Wtorek

06.09

Wtorek

04.10

Wtorek

15.11

Wtorek

13.12

Wtorek

Suchowola 07.03

poniedziałek

04.04

Poniedziałek

02.05

Poniedziałek

06.06

Poniedziałek

04.07

Poniedziałek

08.08

Poniedziałek

05.09

Poniedziałek

03.10

Poniedziałek

14.11

Poniedziałek

12.12

Poniedziałek

Janów 11.03

piątek

08.04

Piątek

06.05

Piątek

15.06

Środa

01.07

Piątek

12.08

Piątek

09.09

Piątek

07.10

Piątek

18.11

Piątek

16.12

Piątek

Korycin 10.03

czwartek

07.04

Czwartek

05.05

Czwartek

14.06

Wtorek

12.07

Wtorek

11.08

Czwartek  

08.09

Czwartek

06.10

Czwartek

17.11

Czwartek

15.12

Czwartek

Sztabin 04.03

Piątek

18.03

piątek

01.04

Piątek

15.04

Piątek

29.04

Piątek

13.05

Piątek

27.05

Piątek

10.06

Piątek

24.06

Piątek

08.07

Piątek

22.07

Piątek

05.08

Piątek

19.08

Piątek

02.09

Piątek

16.09

Piątek

30.09

Piątek

14.10

Piątek

28.10

Piątek

09.11

Środa

25.11

Piątek

09.12

Piątek

23.12

Piątek

 

SORTOWANE

Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
Lipsk 25.03

piątek

25.04

Poniedziałek

23.05

Poniedziałek

13.06

Poniedziałek

18.07

Poniedziałek

22.08

Poniedziałek

19.09

Poniedziałek

17.10

Poniedziałek

14.11

Poniedziałek

12.12

Poniedziałek

Goniądz 21.03

poniedziałek

26.04

Wtorek

16.05

Poniedziałek

 20.06

Poniedziałek

25.07

Poniedziałek

29.08

Poniedziałek

26.09

Poniedziałek

24.10

Poniedziałek

21.11

Poniedziałek

19.12

Poniedziałek

Jaświły 22.03

wtorek

19.04

Wtorek

17.05

Wtorek

14.06

Wtorek

19.07

Wtorek 

23.08

Wtorek

20.09

Wtorek

18.10

Wtorek

15.11

Wtorek

13.12

Wtorek

Suchowola 14.03

poniedziałek

22.04

Piątek

20.05

Piątek

17.06

Piątek 

22.07

Piątek

26.08

Piątek

23.09

Piątek

21.10

Piątek

18.11

Piątek

16.12

Piątek

Janów 23.03

środa

21.04

Czwartek

19.05

Czwartek

21.06

Wtorek

21.07

Czwartek

25.08

Czwartek

22.09

Czwartek

20.10

Czwartek

17.11

Czwartek

15.12

Czwartek

Korycin 24.03

czwartek

20.04

Środa

18.05

Środa

15.06

Środa

20.07

Środa

24.08

Środa

21.09

Środa

19.10

Środa

16.11

Środa

14.12

Środa

Sztabin 03.03

Czwartek

17.03

Czwartek

31.03

czwartek

14.04

Czwartek

28.04

Czwartek

12.05

Czwartek

26.05

Czwartek

09.06

Czwartek

23.06

Czwartek

07.07

Czwartek

21.07

Czwartek

04.08

Czwartek

18.08

Czwartek

01.09

Czwartek

15.09

Czwartek

29.09

Czwartek

13.10

Czwartek

27.10

Czwartek

10.11

Czwartek

24.11

Czwartek

08.12

Czwartek

22.12

Czwartek