HARMONOGRAM 2021

O odbiór odpadów wielkogabarytowych oraz elektrozłomu pytać pod nr tel.: 85 716 18 00

ZMIESZANE ORAZ BIOODPADY

styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Dolistowo Stare

Dolistowo

Kolonie nr 1

Zabiele

25.01.2021

Poniedziałek

22.02.2021

Poniedziałek

22.03.2021

Poniedziałek

12.04.2021

Poniedziałek

26.04.2021

poniedziałek

10.05.2021

Poniedziałek

24.05.2021

poniedziałek

07.06.2021

Poniedziałek

21.06.2021

poniedziałek

05.07.2021

Poniedziałek

19.07.2021

poniedziałek

02.08.2021

Poniedziałek

16.08.2021

Poniedziałek

30.08.2021

poniedziałek

13.09.2021

Poniedziałek

27.09.2021

poniedziałek

11.10.2021

Poniedziałek

25.10.2021

poniedziałek

22.11.2021

Poniedziałek

20.12.2021

Poniedziałek

Dolistowo Nowe

Dolistowo Kolonie

Jadeszki

Jaświłki

Mikicin nr 86.91.80

Moniuszki

Radzie

Szaciły

26.01.2021

Wtorek

23.02.2021

Wtorek

23.03.2021

Wtorek

13.04.2021

Wtorek

27.04.2021

Wtorek

11.05.2021

Wtorek

25.05.2021

Wtorek

08.06.2021

Wtorek

22.06.2021

Wtorek

06.07.2021

Wtorek

20.07.2021

Wtorek

03.08.2021

Wtorek

17.08.2021

Wtorek

31.08.2021

wtorek

14.08.2021

Wtorek

28.08.2021

Wtorek

12.10.2021

Wtorek

26.10.2021

Wtorek

23.11.2021

Wtorek

21.12.2021

Wtorek

Gurbicze

Mociesze

Rutkowskie Duże

Rutkowskie Małe

Stożnowo

Szpakowo

27.01.2021

środa

24.02.2021

środa

24.03.2021

środa

14.04.2021

środa

28.04.2021

środa

12.05.2021

środa

26.05.2021

środa

09.06.2021

środa

23.06.2021

środa

07.07.2021

środa

21.07.2021

środa

04.08.2021

środa

18.08.2021

środa

01.09.2021

środa

15.08.2021

środa

29.08.2021

środa

13.10.2021

środa

27.10.2021

środa

24.11.2021

środa

22.12.2021

środa

Dzięciołowo

Mikicin

Mikicin  Kolonie

Moniuszki 28

Zabiele 165

25.01.2021

Poniedziałek

22.02.2021

Poniedziałek

22.03.2021

Poniedziałek

12.04.2021

Poniedziałek

26.04.2021

poniedziałek

10.05.2021

Poniedziałek

24.05.2021

poniedziałek

07.06.2021

Poniedziałek

21.06.2021

poniedziałek

05.07.2021

Poniedziałek

19.07.2021

poniedziałek

02.08.2021

Poniedziałek

16.08.2021

Poniedziałek

30.08.2021

poniedziałek

13.09.2021

Poniedziałek

27.09.2021

poniedziałek

11.10.2021

Poniedziałek

25.10.2021

poniedziałek

22.11.2021

Poniedziałek

20.12.2021

Poniedziałek

Bobrówka

Brzozowa

Brzozowa  Kolonie

Mikicin IPGR +nr 46

26.01.2021

Wtorek

23.02.2021

Wtorek

23.03.2021

Wtorek

13.04.2021

Wtorek

27.04.2021

Wtorek

11.05.2021

Wtorek

25.05.2021

Wtorek

08.06.2021

Wtorek

22.06.2021

Wtorek

06.07.2021

Wtorek

20.07.2021

Wtorek

03.08.2021

Wtorek

17.08.2021

Wtorek

31.08.2021

wtorek

14.08.2021

Wtorek

28.08.2021

Wtorek

12.10.2021

Wtorek

26.10.2021

Wtorek

23.11.2021

Wtorek

21.12.2021

Wtorek

Bagno

Jaświły

Romejki

Starowola

27.01.2021

środa

24.02.2021

środa

24.03.2021

środa

14.04.2021

środa

28.04.2021

środa

12.05.2021

środa

26.05.2021

środa

09.06.2021

środa

23.06.2021

środa

07.07.2021

środa

21.07.2021

środa

04.08.2021

środa

18.08.2021

środa

01.09.2021

środa

15.08.2021

środa

29.08.2021

środa

13.10.2021

środa

27.10.2021

środa

24.11.2021

środa

22.12.2021

środa

Zabudowa wielolokalowa

DODATKOWY ODBIÓR

(Jaświły-bloki, lecznica, budynek ZOZ, Mikicin PGR)

07.04.2021

Środa

21.04.2021

środa

05.05.2021

Środa

19.05.2021

środa

02.06.2021

Środa

16.06.2021

Środa

30.06.2021

Środa

14.07.2021

Środa

28.07.2021

środa

11.08.2021

Środa

25.08.2021

środa

08.09.2021

Środa

22.09.2021

środa

06.10.2021

Środa

20.10.2021

środa

 

SEGREGOWANE

styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Dolistowo Stare

Dolistowo

Kolonie nr 1

Zabiele

04.01.2021

Poniedziałek

01.02.2021

Poniedziałek

01.03.2021

Poniedziałek

29.03.2021

poniedziałek

19.04.2021

Poniedziałek

17.05.2021

Poniedziałek

21.06.2021

Poniedziałek

19.07.2021

Poniedziałek

16.08.2021

Poniedziałek

20.09.2021

Poniedziałek

18.010.2021

poniedziałek

15.11.2021

Poniedziałek

13.12.2021

poniedziałek

Dolistowo Nowe

Dolistowo Kolonie

Jadeszki

Jaświłki

Mikicin nr 86.91.80

Moniuszki

Radzie

Szaciły

05.01.2021

Wtorek

02.02.2021

Wtorek

02.03.2021

wtorek

30.03.2021

Wtorek

 

20.04.2021

Wtorek

18.05.2021

wtorek

22.06.2020

Wtorek

20.07.2021

Wtorek

17.08.2021

Wtorek

21.09.2021

wtorek

19.10.2021

wtorek

16.11.2021

wtorek

14.12.2021

wtorek

Gurbicze

Mociesze

Rutkowskie Duże

Rutkowskie Małe

Stożnowo

Szpakowo

07.01.2021

czwartek

03.02.2021

środa

03.03.2021

Środa

31.03.2021

środa

21.04.2021

środa

19.05.2021

środa

23.06.2021

środa

21.07.2021

środa

18.08.2021

środa

22.09.2021

środa

18.010.2021

poniedziałek

17.11.2021

środa

15.12.2021

środa

Dzięciołowo

Mikicin

Mikicin  Kolonie

Moniuszki 28

Zabiele 165

04.01.2021

Poniedziałek

01.02.2021

Poniedziałek

01.03.2021

Poniedziałek

29.03.2021

poniedziałek

19.04.2021

Poniedziałek

17.05.2021

Poniedziałek

21.06.2021

Poniedziałek

19.07.2021

Poniedziałek

16.08.2021

Poniedziałek

20.09.2021

Poniedziałek

18.010.2021

poniedziałek

15.11.2021

Poniedziałek

13.12.2021

poniedziałek

Bobrówka

Brzozowa

Brzozowa  Kolonie

Mikicin IPGR +nr 46

05.01.2021

Wtorek

02.02.2021

Wtorek

02.03.2021

wtorek

30.03.2021

Wtorek

 

20.04.2021

Wtorek

18.05.2021

wtorek

22.06.2020

Wtorek

20.07.2021

Wtorek

17.08.2021

Wtorek

21.09.2021

wtorek

19.10.2021

wtorek

16.11.2021

wtorek

14.12.2021

wtorek

Bagno

Jaświły

Romejki

Starowola

07.01.2021

czwartek

03.02.2021

środa

03.03.2021

Środa

31.03.2021

środa

21.04.2021

środa

19.05.2021

środa

23.06.2021

środa

21.07.2021

środa

18.08.2021

środa

20.09.2021

Poniedziałek

20.10.2021

środa

16.11.2021

wtorek

14.12.2021

wtorek

 

POPIÓŁ

styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Dolistowo Stare

Dolistowo

Kolonie nr 1

Zabiele

04.01.2021

Poniedziałek

01.02.2021

Poniedziałek

01.03.2021

Poniedziałek

19.04.2021

Poniedziałek

17.05.2021

Poniedziałek

21.06.2021

Poniedziałek

Brak odbioru 16.08.2021

Poniedziałek

20.09.2021

Poniedziałek

18.010.2021

poniedziałek

15.11.2021

Poniedziałek

13.12.2021

poniedziałek

Dolistowo Nowe

Dolistowo Kolonie

Jadeszki

Jaświłki

Mikicin nr 86.91.80

Moniuszki

Radzie

Szaciły

05.01.2021

Wtorek

02.02.2021

Wtorek

02.03.2021

wtorek

20.04.2021

Wtorek

18.05.2021

wtorek

22.06.2020

Wtorek

17.08.2021

Wtorek

21.09.2021

wtorek

19.10.2021

wtorek

16.11.2021

wtorek

14.12.2021

wtorek

Gurbicze

Mociesze

Rutkowskie Duże

Rutkowskie Małe

Stożnowo

Szpakowo

07.01.2021

czwartek

03.02.2021

środa

03.03.2021

Środa

21.04.2021

środa

19.05.2021

środa

23.06.2021

środa

18.08.2021

środa

22.09.2021

środa

18.010.2021

poniedziałek

17.11.2021

środa

15.12.2021

środa

Dzięciołowo

Mikicin

Mikicin  Kolonie

Moniuszki 28

Zabiele 165

04.01.2021

Poniedziałek

01.02.2021

Poniedziałek

01.03.2021

Poniedziałek

19.04.2021

Poniedziałek

17.05.2021

Poniedziałek

21.06.2021

Poniedziałek

16.08.2021

Poniedziałek

20.09.2021

Poniedziałek

18.010.2021

poniedziałek

15.11.2021

Poniedziałek

13.12.2021

poniedziałek

Bobrówka

Brzozowa

Brzozowa  Kolonie

Mikicin IPGR +nr 46

05.01.2021

Wtorek

02.02.2021

Wtorek

02.03.2021

wtorek

 

20.04.2021

Wtorek

18.05.2021

wtorek

22.06.2020

Wtorek

17.08.2021

Wtorek

21.09.2021

wtorek

19.10.2021

wtorek

16.11.2021

wtorek

14.12.2021

wtorek

Bagno

Jaświły

Romejki

Starowola

07.01.2021

czwartek

03.02.2021

środa

03.03.2021

Środa

 

21.04.2021

środa

19.05.2021

środa

23.06.2021

środa

18.08.2021

środa

20.09.2021

Poniedziałek

20.10.2021

środa

16.11.2021

wtorek

14.12.2021

wtorek

HARMONOGRAM 2021

ZMIESZANE ORAZ BIOODPADY

styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Kładziewo

Nowowola

Podrzcianka

Studzieńczyna

Trzcianka

04.01.2021

Poniedziałek

01.02.2021

Poniedziałek

01.03.2021

Poniedziałek

01.04.2021

Czwartek

26.04.2021

poniedziałek

10.05.2021

Poniedziałek

24.05.2021

poniedziałek

07.06.2021

Poniedziałek

21.06.2021

poniedziałek

05.07.2021

Poniedziałek

19.07.2021

Poniedziałek

02.08.2021

Poniedziałek

16.08.2021

Poniedziałek

30.08.2021

Poniedziałek

13.09.2021

Poniedziałek

27.09.2021

Poniedziałek

11.10.2021

Poniedziałek

25.10.2021

poniedziałek

22.11.2021

poniedziałek

20.12.2021

Poniedziałek

Cimoszka

Frąckowa Buda

Giełozicha

Kumiałka

Rudawka

Skidlewo

Sosnowe Bagno

Trofimówka

Jasionowa Dolina

05.01.2021

wtorek

02.02.2021

Wtorek

02.03.2021

Wtorek

02.04.2021

Piątek

27.04.2021

wtorek

11.05.2021

Wtorek

25.05.2021

wtorek

08.06.2021

Wtorek

22.06.2021

wtorek

06.07.2021

Wtorek

20.07.2021

wtorek

03.08.2021

Wtorek

17.08.2021

Wtorek

31.08.2021

wtorek

14.09.2021

Wtorek

28.09.2021

wtorek

12.10.2021

Wtorek

26.10.2021

wtorek

23.11.2021

wtorek

21.12.2021

wtorek

Brzozowe Błoto

Kwasówka

Łubianka

Ostrynka

Podłubianka

Sitawka

Soroczy Mostek

Teolin

04.01.2021

Poniedziałek

03.02.2021

środa

03.03.2021

środa

01.04.2021

Czwartek

28.04.2021

środa

12.05.2021

Środa

26.05.2021

środa

09.06.2021

Środa

23.06.2021

Środa

07.07.2021

Środa

21.07.2021

Środa

04.08.2021

Środa

18.08.2021

Środa

01.09.2021

Środa

15.09.2021

Środa

29.09.2021

środa

13.10.2021

Środa

27.10.2021

Środa

24.11.2021

Środa

22.12.2021

środa

 

Janów

 

05.01.2021

wtorek

04.02.2021

czwartek

04.03.2021

czwartek

02.04.2021

Piątek

29.04.2021

czwartek

13.05.2021

Czwartek

27.05.2021

czwartek

10.06.2021

czwartek 24.06.2021

czwartek

08.07.2021

Czwartek

22.07.2021

czwartek

05.08.2021

Czwartek

19.08.2021

czwartek

02.09.2021

Czwartek

16.09.2021

Czwartek

30.09.2021

czwartek

14.10.2021

Czwartek

28.10.2021

czwartek

25.11.2021

czwartek

23.12.2021

czwartek

Białousy wieś i kol.

Przystawka

Sitkowo

04.01.2021

Poniedziałek

01.02.2021

Poniedziałek

01.03.2021

Poniedziałek

06.04.2021

Wtorek

26.04.2021

poniedziałek

10.05.2021

Poniedziałek

24.05.2021

poniedziałek

07.06.2021

Poniedziałek

21.06.2021

poniedziałek

05.07.2021

Poniedziałek

19.07.2021

poniedziałek

02.08.2021

Poniedziałek

16.08.2021

Poniedziałek

30.08.2021

poniedziałek

13.09.2021

Poniedziałek

27.09.2021

poniedziałek

11.10.2021

Poniedziałek

25.10.2021

poniedziałek

22.11.2021

poniedziałek

20.12.2021

poniedziałek

Budno

Budzisk

Cieśnisk Mały

Cieśnisk Wielki

Gabrylewszczyzna

Kamienica

Kizielewszczyzna

Krasne

Kuplisk

Szczuki

Zielony Gaj

05.01.2021

wtorek

02.02.2021

Wtorek

02.03.2021

Wtorek

01.04.2021

Czwartek

28.04.2021

środa

12.05.2021

Środa

26.05.2021

środa

09.06.2021

Środa

23.06.2021

Środa

07.07.2021

Środa

21.07.2021

Środa

04.08.2021

Środa

18.08.2021

środa

01.09.2021

Środa

15.09.2021

Środa

29.09.2021

środa

13.10.2021

Środa

27.10.2021

środa

24.11.2021

środa

22.12.2021

środa

Marchelówka

Nowokolno

Nowy Janów

Wasilówka

Kizielany

 

07.01.2021

czwartek

03.02.2021

środa

03.03.2021

środa

02.04.2021

Piątek

29.04.2021

czwartek

13.05.2021

Czwartek

27.05.2020

czwartek

10.06.2021

czwartek

24.06.2021

czwartek

08.07.2021

Czwartek

22.07.2021

czwartek

05.08.2021

Czwartek

19.08.2021

czwartek

02.09.2021

Czwartek

16.09.2021

Czwartek

30.09.2021

czwartek

14.10.2021

Czwartek

28.10.2021

czwartek

25.11.2021

czwartek

23.12.2021

czwartek

 

SEGREGOWANE ORAZ POPIÓŁ

styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Kładziewo

Nowowola

Podrzcianka

Studzieńczyna

Trzcianka

25.01.2021

poniedziałek

22.02.2021

poniedziałek

29.03.2021

Poniedziałek

26.04.2021

poniedziałek

19.05.2021

środa

28.06.2021

Poniedziałek

26.07.2021

Poniedziałek

23.08.2021

Poniedziałek

27.09.2021

Poniedziałek

25.10.2021

Poniedziałek

22.11.2021

Poniedziałek

20.12.2021

Poniedziałek

Cimoszka

Frąckowa Buda

Giełozicha

Kumiałka

Rudawka

Skidlewo

Sosnowe Bagno

Trofimówka

Jasionowa Dolina

25.01.2021

poniedziałek

22.02.2021

Poniedziałek

30.03.2021

Wtorek

27.04.2021

Wtorek

20.05.2021

Czwartek

29.06.2021

Wtorek

27.07.2021

Wtorek

24.08.2021

Wtorek

28.09.2021

Wtorek

26.10.2021

Wtorek

23.11.2021

Wtorek

21.12.2021

Wtorek

Brzozowe Błoto

Kwasówka

Łubianka

Ostrynka

Podłubianka

Sitawka

Soroczy Mostek

Teolin

26.01.2021

Wtorek

23.02.2021

Wtorek

31.03.2021

środa

28.04.2021

środa

21.05.2021

Środa

21.06.2021

poniedziałek

26.07.2021

poniedziałek

25.08.2021

środa

29.09.2021

środa

27.10.2021

środa

24.11.2021

Środa

22.12.2021

Środa

 

Janów

 

28.01.2021

czwartek

25.02.2021

Czwartek

31.03.2021

środa

29.04.2021

czwartek

24.05.2021

poniedziałek

28.06.2021

poniedziałek

29.07.2021

czwartek

26.08.2021

czwartek

30.09.2021

czwartek

28.10.2021

czwartek

25.11.2021

czwartek

23.12.2021

czwartek

Białousy wieś i kol.

Przystawka

Sitkowo

25.01.2021

Poniedziałek

22.02.2021

Poniedziałek

29.03.2021

Poniedziałek

26.04.2021

Poniedziałek

20.05.2021

Czwartek

28.06.2021

Poniedziałek

26.07.2021

Poniedziałek

23.08.2021

Poniedziałek

27.09.2021

Poniedziałek

25.10.2021

Poniedziałek

22.11.2021

Poniedziałek

20.12.2021

Poniedziałek

Budno

Budzisk

Cieśnisk Mały

Cieśnisk Wielki

Gabrylewszczyzna

Kamienica

Kizielewszczyzna

Krasne

Kuplisk

Szczuki

Zielony Gaj

26.01.2021

Wtorek

23.02.2021

Wtorek

30.03.2021

Wtorek

27.04.2021

Wtorek

21.05.2021

Środa

29.06.2021

Wtorek

27.07.2021

Wtorek

24.08.2021

Wtorek

28.09.2021

Wtorek

26.10.2021

Wtorek

24.11.2021

Środa

22.12.2021

Środa

Marchelówka

Nowokolno

Nowy Janów

Wasilówka

Kizielany

27.01.2021

środa

24.02.2021

środa

31.03.2021

środa

28.04.2021

środa

24.05.2021

poniedziałek

30.06.2021

środa

28.07.2021

środa

25.08.2021

środa

29.09.2021

środa

27.10.2021

środa

25.11.2021

czwartek

23.12.2021

czwartek

 

ODPADY WIELKOGABARYTOWE

maj
Kładziewo

Nowowola

Podrzcianka

Studzieńczyna

Trzcianka

14.05.2021

piątek

Cimoszka

Frąckowa Buda

Giełozicha

Kumiałka

Rudawka

Skidlewo

Sosnowe Bagno

Trofimówka

Jasionowa Dolina

15.05.2021

Sobota

Brzozowe Błoto

Kwasówka

Łubianka

Ostrynka

Podłubianka

Sitawka

Soroczy Mostek

Teolin

21.05.2021

piątek

 

Janów

 

22.05.2021

sobota

Białousy wieś i kol.

Przystawka

Sitkowo

14.05.2021

piątek

Budno

Budzisk

Cieśnisk Mały

Cieśnisk Wielki

Gabrylewszczyzna

Kamienica

Kizielany

Kizielewszczyzna

Krasne

Kuplisk

Szczuki

Zielony Gaj

15.05.2021

sobota

Marchelówka

Nowokolno

Nowy Janów

Wasilówka

22.05.2021

sobota

HARMONOGRAM 2021

ZMIESZANE ORAZ BIOODPADY

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
Krzywa

Kamionka

Słomianka

Koziniec

11.01.2021

poniedziałek

08.02.2021

poniedziałek

08.03.2021

poniedziałek

07.04.2021

Środa

19.04.2021

poniedziałek

05.05.2021

Środa

17.05.2021

Poniedziałek

31.05.2021

poniedziałek

14.06.2021

Poniedziałek

28.06.2021

poniedziałek

12.07.2021

poniedziałek 26.07.2021

poniedziałek

09.08.2021

Poniedziałek

23.08.2021

poniedziałek

06.09.2021

Poniedziałek

20.09.2021

poniedziałek

04.10.2021

Poniedziałek

18.10.2021

poniedziałek

08.11.2021

poniedziałek

06.12.2021

poniedziałek

 

 

 

Kalinówka Królewska

Jasionóweczka

Kąty

Milewskie

11.01.2021

poniedziałek

08.02.2021

poniedziałek

08.03.2021

poniedziałek

06.04.2021

Wtorek

19.04.2021

poniedziałek

04.05.2021

Wtorek

17.05.2021

Poniedziałek

31.05.2021

poniedziałek

14.06.2021

Poniedziałek

28.06.2021

poniedziałek

12.07.2021

poniedziałek 26.07.2021

poniedziałek

09.08.2021

Poniedziałek

23.08.2021

poniedziałek

06.09.2021

Poniedziałek

20.09.2021

poniedziałek

04.10.2021

Poniedziałek

18.10.2021

poniedziałek

08.11.2021

poniedziałek

06.12.2021

poniedziałek

Górnystok

Czarnystok

Kujbiedy

Dobrzyniówka

Brzozówka Folwarczna

Łękobudy

Krasne Folwarczne

Krasne Stare

Krasne Małe

12.01.2021

wtorek

09.02.2021

Wtorek

 

09.03.2021

Wtorek

 

06.04.2021

Wtorek

20.04.2021

Wtorek

04.05.2021

Wtorek

18.05.2021

Wtorek

01.06.2021

Wtorek

15.06.2021

Wtorek

29.06.2021

wtorek

13.07.2021

Wtorek

27.07.2021

Wtorek

10.08.2021

Wtorek

24.08.2021

Wtorek

 

07.09.2021

Wtorek

21.09.2021

Wtorek

 

05.10.2021

Wtorek

19.10.2021

Wtorek

 

09.11.2021

Wtorek

 

07.12.2021

Wtorek

Jasionówka 12.01.2021

wtorek

09.02.2021

Wtorek

 

09.03.2021

Wtorek

 

07.04.2021

Środa

20.04.2021

Wtorek

05.05.2021

Środa

18.05.2021

Wtorek

01.06.2021

Wtorek

15.06.2021

Wtorek

29.06.2021

wtorek

13.07.2021

Wtorek

27.07.2021

Wtorek

10.08.2021

Wtorek

24.08.2021

Wtorek

 

07.09.2021

Wtorek

21.09.2021

Wtorek

 

05.10.2021

Wtorek

19.10.2021

Wtorek

 

09.11.2021

Wtorek

 

07.12.2021

Wtorek

 

Jasionówka zabudowa wielorodzinna 12.01.2021

Wtorek

26.01.2021

wtorek

09.02.2021

Wtorek

23.02.2021

Wtorek

 

09.03.2021

Wtorek

23.03.2021

Wtorek

 

06.04.2021

Wtorek

13.04.2021

Wtorek

20.04.2021

Wtorek

27.04.2021

Wtorek

04.05.2021

Wtorek

11.05.2021

Wtorek

18.05.2021

Wtorek

25.05.2021

Wtorek

01.06.2021

Wtorek

08.06.2021

Wtorek

15.06.2021

Wtorek

22.06.2021

Wtorek

29.06.2021

wtorek

06.07.2021

Wtorek

13.07.2021

Wtorek

20.07.2021

Wtorek

27.07.2021

Wtorek

03.08.2021

Wtorek

10.08.2021

Wtorek

17.08.2021

Wtorek

24.08.2021

Wtorek

31.08.2021

wtorek

07.09.2021

Wtorek

14.09.2021

Wtorek

21.09.2021

Wtorek

28.09.2021

Wtorek

05.10.2021

Wtorek

12.10.2021

Wtorek

19.10.2021

Wtorek

26.10.2021

Wtorek

09.11.2021

Wtorek

23.11.2021

Wtorek

 

07.12.2021

Wtorek

21.12.2021

Wtorek

 

 

SORTOWANE

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
Krzywa

Kamionka

Słomianka

Koziniec

13.01.2021

Środa

10.02.2021

Środa

10.03.2021

Środa

07.04.2021

Środa

05.05.2021

Środa

02.06.2021

Środa

30.06.2021

Środa

28.07.2021

Środa

25.08.2021

Środa

22.09.2021

Środa

20.10.2021

Środa

17.11.2021

Środa

15.12.2021

Środa

Kalinówka Królewska

Jasionóweczka

Kąty

Milewskie

13.01.2021

Środa

10.02.2021

Środa

10.03.2021

Środa

07.04.2021

Środa

05.05.2021

Środa

02.06.2021

Środa

30.06.2021

Środa

28.07.2021

Środa

25.08.2021

Środa

22.09.2021

Środa

20.10.2021

Środa

17.11.2021

Środa

15.12.2021

Środa

Górnystok

Czarnystok

Kujbiedy

Dobrzyniówka

Brzozówka Folwarczna

Łękobudy

Krasne Folwarczne

Krasne Stare

Krasne Małe

14.01.2021

Czwartek

11.02.2021

czwartek

11.03.2021

czwartek

08.04.2021

czwartek

06.05.2021

czwartek

04.06.2021

piątek

01.07.2021

Czwartek

29.07.2021

czwartek

26.08.2021

Czwartek

 

23.09.2021

czwartek

21.10.2021

czwartek

18.11.2021

czwartek

16.12.2021

czwartek

Jasionówka 14.01.2021

czwartek

11.02.2021

czwartek

11.03.2021

czwartek

08.04.2021

czwartek

06.05.2021

czwartek

04.06.2021

piątek

01.07.2021

Czwartek

29.07.2021

czwartek

26.08.2021

Czwartek

 

23.09.2021

czwartek

21.10.2021

czwartek

18.11.2021

czwartek

16.12.2021

czwartek

Jasionówka zabudowa wielorodzinna 13.01.2021

Środa

10.02.2021

Środa

10.03.2021

Środa

07.04.2021

środa

21.04.2021

Środa

05.05.2021

środa

19.05.2021

Środa

02.06.2021

Środa

16.06.2021

Środa

30.06.2021

Środa

14.07.2021

Środa

28.07.2021

Środa

11.08.2021

Środa

25.08.2021

Środa

08.09.2021

Środa

22.09.2021

Środa

06.10.2021

Środa

20.10.2021

Środa

10.11.2021

Środa

08.12.2021

Środa

 

POPIÓŁ

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
Krzywa

Kamionka

Słomianka

Koziniec

13.01.2021

Środa

10.02.2021

Środa

10.03.2021

Środa

07.04.2021

Środa

05.05.2021

Środa

02.06.2021

Środa

30.06.2021

Środa

BRAK ODBIORU 25.08.2021

Środa

22.09.2021

Środa

20.10.2021

Środa

17.11.2021

Środa

15.12.2021

Środa

Kalinówka Królewska

Jasionóweczka

Kąty

Milewskie

13.01.2021

Środa

10.02.2021

Środa

10.03.2021

Środa

07.04.2021

Środa

05.05.2021

Środa

02.06.2021

Środa

30.06.2021

Środa

25.08.2021

Środa

22.09.2021

Środa

20.10.2021

Środa

17.11.2021

Środa

15.12.2021

Środa

Górnystok

Czarnystok

Kujbiedy

Dobrzyniówka

Brzozówka Folwarczna

Łękobudy

Krasne Folwarczne

Krasne Stare

Krasne Małe

14.01.2021

Czwartek

11.02.2021

czwartek

11.03.2021

czwartek

08.04.2021

czwartek

06.05.2021

czwartek

04.06.2021

piątek

26.08.2021

Czwartek

 

23.09.2021

czwartek

21.10.2021

czwartek

18.11.2021

czwartek

16.12.2021

czwartek

Jasionówka 14.01.2021

czwartek

11.02.2021

czwartek

11.03.2021

czwartek

08.04.2021

czwartek

06.05.2021

czwartek

04.06.2021

piątek

26.08.2021

Czwartek

 

23.09.2021

czwartek

21.10.2021

czwartek

18.11.2021

czwartek

16.12.2021

czwartek

Jasionówka zabudowa wielorodzinna 13.01.2021

Środa

10.02.2021

Środa

10.03.2021

Środa

21.04.2021

Środa

19.05.2021

Środa

02.06.2021

Środa

16.06.2021

Środa

30.06.2021

Środa

11.08.2021

Środa

25.08.2021

Środa

08.09.2021

Środa

22.09.2021

Środa

06.10.2021

Środa

20.10.2021

Środa

10.11.2021

Środa

08.12.2021

Środa

 

ODPADY WIELKOGABARYTOWE ORAZ ELEKTROZŁOM

Miejscowość maj październik
Krzywa

Kamionka

Słomianka

Koziniec

24.05.2021

Poniedziałek

11.10.2021

Poniedziałek

Kalinówka Królewska

Jasionóweczka

Kąty

Milewskie

25.05.2021

Wtorek

12.10.2021

Wtorek

Górnystok

Czarnystok

Kujbiedy

Dobrzyniówka

Brzozówka Folwarczna

Łękobudy

Krasne Folwarczne

Krasne Stare

Krasne Małe

26.05.2021

Środa

23.10.2021

Środa

Jasionówka 27.05.2021

Czwartek

14.10.2021

Czwartek

Jasionówka zabudowa wielorodzinna 28.05.2021

piątek

15.10.2021

piątek

HARMONOGRAM 2021

ZMIESZANE ORAZ BIOODPADY

Miejscowość styczeń Luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
 

LIPSK

 

15.01.2021

piątek

12.02.2021

piątek

12.03.2021

piątek

09.04.2021

Piątek

23.04.2021

piątek

07.05.2021

Piątek

21.05.2021

piątek

04.06.2021

Piątek

18.06.2021

piątek

02.07.2021

Piątek

16.07.2021

Piątek

30.07.2021

piątek

13.08.2021

Piątek

27.08.2021

piątek

10.09.2021

Piątek

24.09.2021

piątek

08.10.2021

Piątek

22.10.2021

piątek

19.11.2021

piątek

17.12.2021

piątek

Lichosielce

Rakowicze

Siółko

Lipsk Murowany

Lipszczany

Rygałówka

Dolinczny

14.01.2021

Czwartek

11.02.2021

Czwartek

11.03.2021

Czwartek

08.04.2021

Czwartek

22.04.2021

Czwartek

06.05.2021

Czwartek

20.05.2021

Czwartek

04.06.2021

piątek

17.06.2021

czwartek

01.07.2021

Czwartek

15.07.2021

Czwartek

29.07.2021

czwartek

12.08.2021

Czwartek

26.08.2021

czwartek

09.09.2021

Czwartek

23.09.2021

czwartek

07.10.2021

Czwartek

21.10.2021

czwartek

18.11.2021

czwartek

16.12.2021

czwartek

Kurianka

Skieblewo

Kopczany

Żabickie

13.01.2021

środa

10.02.2021

środa

10.03.2021

środa

08.04.2021

czwartek

21.04.2021

środa

06.05.2021

czwartek

19.05.2021

środa

02.06.2021

Środa

16.06.2021

Środa

30.06.2021

środa

14.07.2021

Środa

28.07.2021

środa

11.08.2021

Środa

25.08.2021

środa

08.09.2021

środa

22.09.2021

środa

06.10.2021

Środa

20.10.2021

środa

17.11.2021

środa

15.12.2021

środa

Jasionowo

Podwołkuszne

Krasne

Wyżarne

Nowy Lipsk

13.01.2021

środa

10.02.2021

środa

10.03.2021

środa

09.04.2021

piątek

21.04.2021

środa

07.05.2021

Piątek

19.05.2021

środa

02.06.2021

Środa

16.06.2021

Środa

30.06.2021

środa

14.07.2021

Środa

28.07.2021

środa

11.08.2021

Środa

25.08.2021

środa

08.09.2021

środa

22.09.2021

środa

06.10.2021

Środa

20.10.2021

środa

17.11.2021

Środa

15.12.2021

Środa

Bartniki

Bartniki Kolonia

Lubinowo

Nowe Leśne Bohatery

Stare Leśne Bohatery

Starożyńce

Wołkusz

Sołojewszczyzna

15.01.2021

Czwartek

11.02.2021

Czwartek

11.03.2021

Czwartek

08.04.2021

Czwartek

22.04.2021

Czwartek

06.05.2021

Czwartek

20.05.2021

Czwartek

01.06.2021

wtorek

17.06.2021

czwartek

01.07.2021

Czwartek

15.07.2021

Czwartek

29.07.2021

czwartek

12.08.2021

Czwartek

26.08.2021

Czwartek

09.09.2021

Czwartek

23.09.2021

Czwartek

07.10.2021

Czwartek

21.10.2021

Czwartek

18.11.2021

Czwartek

16.12.2021

Czwartek

Kol. Lipsk

Jaczniki

Dulkowszczyzna

Stary Rogożyn

Nowy Rogożyn

Rogożynek

Jałowo

15.01.2021

piątek

12.02.2021

piątek

12.03.2021

piątek

09.04.2021

Piątek

23.04.2021

piątek

07.05.2021

Piątek

21.05.2021

piątek

04.06.2021

Piątek

18.06.2021

piątek

02.07.2021

Piątek

16.07.2021

Piątek

30.07.2021

piątek

13.08.2021

Piątek

27.08.2021

piątek

10.09.2021

Piątek

24.09.2021

piątek

08.10.2021

Piątek

22.10.2021

piątek

19.11.2021

piątek

17.12.2021

piątek

Miejscowość styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Spółdzielnia mieszkaniowa

 

15.01.2021

piątek

12.02.2021

piątek

12.03.2021

piątek

02.04.2021

Piątek

09.04.2021

Piątek

16.04.2021

Piątek

23.04.2021

Piątek

30.04.2021

piątek

07.05.2021

Piątek

14.05.2021

Piątek

21.05.2021

Piątek

28.05.2021

piątek

04.06.2021

Piątek

11.06.2021

Piątek

18.06.2021

Piątek

25.06.2021

piątek

02.07.2021

Piątek

09.07.2021

Piątek

16.07.2021

Piątek

23.07.2021

Piątek

30.07.2021

piątek

06.08.2021

Piątek

13.08.2021

Piątek

20.08.2021

Piątek

27.08.2021

piątek

03.09.2021

Piątek

10.09.2021

Piątek

17.09.2021

Piątek

24.09.2021

piątek

01.10.2021

Piątek

08.10.2021

Piątek

15.10.2021

Piątek

22.10.2021

Piątek

29.10.2021

piątek

19.11.2021

piątek

17.12.2021

piątek

 

SEGREGOWANE ORAZ POPIÓŁ

Miejscowość styczeń Luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
 

LIPSK

 

20.01.2021

Środa

17.02.2021

środa

17.03.2021

środa

14.04.2021

Środa

12.05.201

Środa

16.06.2021

środa

14.07.2021

środa

11.08.2021

środa

08.09.2021

środa

06.10.2021

środa

10.11.2021

środa

08.12.2021

Środa

Lichosielce

Rakowicze

Siółko

Lipsk Murowany

Lipszczany

Rygałówka

Dolinczny

19.01.2021

Wtorek

16.02.2021

Wtorek

16.03.2021

Wtorek

13.04.2021

Wtorek

11.05.2021

Wtorek

15.06.2021

Wtorek

13.07.2021

Wtorek

10.08.2021

Wtorek

07.09.2021

Wtorek

05.10.2021

Wtorek

09.11.2021

Wtorek

07.12.2021

Wtorek

Kurianka

Skieblewo

Kopczany

Żabickie

18.01.2021

poniedziałek

15.02.2021

Poniedziałek

15.03.2021

poniedziałek

12.04.2021

poniedziałek

10.05.2021

poniedziałek

14.06.2021

Poniedziałek

12.07.2021

Poniedziałek

09.08.2021

Poniedziałek

06.09.2021

Poniedziałek

04.10.2021

Poniedziałek

08.11.2021

Poniedziałek

06.12.2021

Poniedziałek

Jasionowo

Podwołkuszne

Krasne

Wyżarne

Nowy Lipsk

18.01.2021

Poniedziałek

15.02.2021

Poniedziałek

22.03.2021

Poniedziałek

12.04.2021

poniedziałek

10.05.2021

poniedziałek

14.06.2021

Poniedziałek

12.07.2021

Poniedziałek

09.08.2021

Poniedziałek

06.09.2021

Poniedziałek

04.10.2021

Poniedziałek

08.11.2021

Poniedziałek

06.12.2021

Poniedziałek

Bartniki

Bartniki Kolonia

Lubinowo

Nowe Leśne Bohatery

Stare Leśne Bohatery

Starożyńce

Wołkusz

Sołojewszczyzna

19.01.2021

Wtorek

16.02.2021

Wtorek

23.03.2021

Wtorek

13.04.2021

Wtorek

11.05.2021

Wtorek

15.06.2021

Wtorek

13.07.2021

Wtorek

10.08.2021

Wtorek

07.09.2021

Wtorek

05.10.2021

Wtorek

09.11.2021

Wtorek

07.12.2021

Wtorek

Kol. Lipsk

Jaczniki

Dulkowszczyzna

Stary Rogożyn

Nowy Rogożyn

Rogożynek

Jałowo

20.01.2021

środa

17.02.2021

środa

24.03.2021

środa

14.04.2021

Środa

12.05.201

Środa

16.06.2021

środa

14.07.2021

środa

11.08.2021

środa

08.09.2021

środa

06.10.2021

środa

10.011.2021

środa

08.12.2021

Środa

Miejscowość styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Spółdzielnia mieszkaniowa

 

07.01.2021

czwartek

04.02.2021

Czwartek

04.03.2021

czwartek

01.04.2021

Czwartek

29.04.2021

czwartek

27.05.2021

czwartek

24.06.2021

czwartek

22.07.2021

czwartek

19.08.2021

Czwartek

16.09.2021

czwartek

14.10.2021

czwartek

12.11.2021

piątek

09.12.2021

czwartek

 

ODPADY WIELKOGABARYTOWE I ELEKTROZŁOM

Miejscowość marzec Czerwiec Wrzesień
 

LIPSK

 

12.03.2021

Piątek

18.06.2021

Piątek

10.09.2021

Piątek

Lichosielce

Rakowicze

Siółko

Lipsk Murowany

Lipszczany

Rygałówka

Dolinczny

19.03.2021

piątek

11.06.2021

Piątek

17.09.2021

Piątek

Kurianka

Skieblewo

Kopczany

Żabickie

18.03.2021

Czwartek

10.06.2021

Czwartek

16.09.2021

Czwartek

Jasionowo

Podwołkuszne

Krasne

Wyżarne

Nowy Lipsk

17.03.2021

Środa

09.06.2021

Środa

15.09.2020

Środa

Bartniki

Bartniki Kolonia

Lubinowo

Nowe Leśne Bohatery

Stare Leśne Bohatery

Starożyńce

Wołkusz

Sołojewszczyzna

16.03.2021

Wtorek

08.06.2021

Wtorek

14.09.2021

Wtorek

Kol. Lipsk

Jaczniki

Dulkowszczyzna

Stary Rogożyn

Nowy Rogożyn

Rogożynek

Jałowo

15.03.2021

poniedziałek

07.06.2021

poniedziałek

13.09.2021

poniedziałek

HARMONOGRAM 2021

SEGREGOWANE

Miejscowość styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
 Knyszyn ulice:

– 11-go Listopada

– Daszyńskiego

– Dmowskiego

– Jagiełły

– Konopnickiej

– Królowej Bony

– Łąkowa

– Mickiewicza

– Nowa

– Osiedlowa

– Piłsudskiego

– Pocztowa

– Podlaska

– Polna

– Północna

– Radziwiłłówny

– Sienkiewicza

– Zygmunta Augusta

 

27.01.2021

Środa

24.02.2021

Środa

24.03.2021

Środa

21.04.2021

Środa

26.05.2021

Środa

23.06.2021

Środa

21.07.2021

Środa

18.08.2021

Środa

15.09.2021

Środa

13.10.2021

Środa

10.11.2021

środa

09.12.2021

czwartek

 

Knyszyn ulice:

Chwalczewskiego

– Goniądzka

– Kościelna

– Ks. Junga

– Legionowa

– Obozowa

– Południowa

– Rynek

– Szkolna

– Tykocka

– Zamkowa

– Zamoyskiego

 

29.01.2021

Piątek

26.02.2021

Piątek

26.03.2021

Piątek

23.04.2021

Piątek

28.05.2021

Piątek

25.06.2021

Piątek

23.07.2021

Piątek

20.08.2021

Piątek

17.09.2021

Piątek

15.10.2021

Piątek

12.11.2021

piątek

10.12.2021

piątek

 

Knyszyn ulice:

– Białostocka

– Starodworna

– Jagiellońska

– Grodzieńska

27.01.2021

środa

24.02.2021

środa

24.03.2021

Środa

22.04.2021

czwartek

26.05.2021

Środa

24.06.2021

czwartek

22.07.2021

czwartek

19.08.2021

czwartek

15.09.2021

Środa

13.10.2021

Środa

12.11.2021

piątek

08.12.2021

Środa

Knyszyn Zamek

Guzy

Jaskra

 

28.01.2021

czwartek

25.02.2021

czwartek

25.03.2021

czwartek

22.04.2021

czwartek

27.05.2021

czwartek

24.06.2021

czwartek

22.07.2021

czwartek

19.08.2021

czwartek

16.09.2021

czwartek

14.10.2021

czwartek

08.11.2021

poniedziałek

10.12.2021

piątek

Chobotki

Grądy

Nowiny Kasjerskie

Nowiny Zdroje

Poniklica

Wodziłówka

Zofiówka

Cisówka

28.01.2021

czwartek

25.02.2021

Czwartek

25.03.2021

Czwartek

22.04.2021

czwartek

27.05.2021

czwartek

24.06.2021

czwartek

22.07.2021

czwartek

19.08.2021

czwartek

16.09.2021

Czwartek

14.10.2021

Czwartek

05.11.2021

piątek

09.12.2021

Czwartek

Czechowizna

Lewonie Kolonia

Ogrodniki

Wojtówce

Kalinówka Kościelna

 

29.01.2021

piątek

26.02.2021

piątek

26.03.2021

piątek

23.04.2021

piątek

28.05.2021

piątek

25.06.2021

piątek

23.07.2021

Piątek

20.08.2021

piątek

17.09.2021

piątek

15.10.2021

piątek

12.11.2021

piątek

10.12.2021

piątek

Wspólnota mieszkaniowa 08.01.2021

piątek

12.02.2021

piątek

12.03.2021

piątek

09.04.2021

piątek

14.05.2021

piątek

11.06.2021

piątek

09.07.2021

piątek

13.08.2021

piątek

10.09.2021

piątek

15.10.2021

piątek

12.11.2021

piątek

10.12.2021

piątek

 

ODPADY WIELKOGABARYTOWE ORAZ ELEKTROZŁOM

Miejscowość czerwiec
Knyszyn ulice:

– 11-go Listopada

– Daszyńskiego

– Dmowskiego

– Jagiełły

– Konopnickiej

– Królowej Bony

– Łąkowa

– Mickiewicza

– Nowa

– Osiedlowa

– Piłsudskiego

– Pocztowa

– Podlaska

– Polna

– Północna

– Radziwiłłówny

– Sienkiewicza

– Zygmunta Augusta

19.06.2021

Sobota

Knyszyn ulice:

– Chwalczewskiego

– Goniądzka

– Kościelna

– Ks. Junga

– Legionowa

– Obozowa

– Południowa

– Rynek

– Szkolna

– Tykocka

– Zamkowa

– Zamoyskiego

 

19.06.2021

sobota

Knyszyn ulice:

– Białostocka

– Starodworna

– Jagiellońska

– Grodzieńska

 

26.06.2021

Sobota

 

Knyszyn Zamek

Guzy

Jaskra

 

26.06.2021

sobota

 

Chobotki

Grądy

Nowiny Kasjerskie

Nowiny Zdroje

Poniklica

Wodziłówka

Zofiówka

Cisówka

18.06.2021

piątek

Czechowizna

Lewonie Kolonia

Ogrodniki

Wojtówce

Kalinówka Kościelna

 

19.06.2021

sobota

HARMONOGRAM 2021

SEGREGOWANE

Miejscowość styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Sztabin ulice:

– Augustowska

– Brzostowskiego

– Kościuszki

– Młodości

– Ogrodowa

– Piaski

– Rybacka

04.01

poniedziałek

08.02

poniedziałek

08.03.

poniedziałek

06.04

wtorek

04.05

Wtorek

07.06

poniedziałek

05.07.

Poniedziałek

02.08

Poniedziałek

06.09.

poniedziałek

04.10

poniedziałek

02.11

wtorek

06.12

poniedziałek

Sztabin ulice:

– Akacjowa

– Lipowa

– Polna

– Spacerowa

– Sportowa

– Świerkowa

– Wierzbowa

Krasnoborki

Wolne

04.01

poniedziałek

08.02.

poniedziałek

08.03.

poniedziałek

07.04

środa

04.05

Wtorek

07.06

poniedziałek

05.07.

Poniedziałek

02.08

Poniedziałek

06.09.

poniedziałek

04.10

poniedziałek

02.11

wtorek

06.12

poniedziałek

Budziski

Chomaszewo

Cisów

Ewy

Fiedorowizna

Huta

Kryłatka

Kamień

Motułka

Podcisówek

 

07.01

Czwartek

10.02

środa

10.03

środa

08.04

Czwartek

06.05

Czwartek

09.06

Środa

07.07.

środa

04.08

Środa

08.09

Środa

06.10

Środa

04.11

czwartek

01.12

Środa

Balinka

Jasionowo

Krasnybór

Komaszówka

Ściokła

Lebiedzin

08.01

piątek

11.02

czwartek

11.03

czwartek

09.04

Piątek

07.05

Piątek

10.06

czwartek

08.07

czwartek

05.08

Czwartek

09.09

czwartek

07.10

czwartek

05.11

piątek

02.12

Czwartek

Długie

Hruskie

Jastrzębna Pierwsza

Jastrzębna Druga

Ostrowie

Wilkownia

05.01

wtorek

09.02.

wtorek

09.03.

wtorek

07.04.

środa

05.05

środa

08.06

wtorek

06.07

wtorek

03.07

wtorek

03.09

piątek

01.10

piątek

03.11

środa

03.12

piątek

Czarny Las

Czarniewo

Jaminy

Janówek

Łubianka

Karoliny

Kunicha

Lipowo

Mogilnice

05.01.

wtorek

09.02.

wtorek

09.03.

wtorek

08.04

czwartek

05.05

środa

08.06

wtorek

06.07

wtorek

03.08

wtorek

07.09.

wtorek

05.10

wtorek

03.11

środa

07.12

wtorek

Dębowo

Jasionowo Dębowskie

Klonowo

Kopiec

Kopytkowo

Jaziewo

Polkowo

Sosnowo

Wrotki

Jagłowo

07.01.

czwartek

10.02.

środa

10.03.

środa

09.04.

piątek

06.05

czwartek

09.06

środa

07.07.

środa

04.08.

środa

08.09

środa

06.10

środa

04.1

czwartek

08.12

środa

Miejscowość styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Spółdzielnia mieszkaniowa  

08.01

Piątek

22.01

piątek

12.02

Piątek

26.02

piątek

12.03

Piątek

26.03

piątek

09.04

Piątek

 

23.04

piątek

14.05

Piątek

 

28.05

piątek

11.06

Piątek

 

25.06

piątek

09.07

Piątek

 

23.07

piątek

13.08

Piątek

 

27.08

piątek

10.09

Piątek

 

24.09

piątek

15.10

Piątek

 

29.10

piątek

12.11

Piątek

 

26.11

piątek

10.12

Piątek

 

24.12

piątek

 

BIOODPADY

Miejscowość styczeń luty marzec
Sztabin ulice:

– Augustowska

– Brzostowskiego

– Kościuszki

– Młodości

– Ogrodowa

– Piaski

– Rybacka

04.01

poniedziałek

08.02

poniedziałek

08.03.

poniedziałek

Sztabin ulice:

– Akacjowa

– Lipowa

– Polna

– Spacerowa

– Sportowa

– Świerkowa

– Wierzbowa

Krasnoborki

Wolne

04.01

poniedziałek

08.02.

poniedziałek

08.03.

poniedziałek

Budziski

Chomaszewo

Cisów

Ewy

Fiedorowizna

Huta

Kryłatka

Kamień

Motułka

Podcisówek

 

07.01

Czwartek

10.02

środa

10.03

środa

Balinka

Jasionowo

Krasnybór

Komaszówka

Ściokła

Lebiedzin

08.01

piątek

11.02

czwartek

11.03

czwartek

Długie

Hruskie

Jastrzębna Pierwsza

Jastrzębna Druga

Ostrowie

Wilkownia

05.01

wtorek

09.02.

wtorek

09.03.

wtorek

Czarny Las

Czarniewo

Jaminy

Janówek

Łubianka

Karoliny

Kunicha

Lipowo

Mogilnice

05.01.

wtorek

09.02.

wtorek

09.03.

wtorek

Dębowo

Jasionowo Dębowskie

Klonowo

Kopiec

Kopytkowo

Jaziewo

Polkowo

Sosnowo

Wrotki

Jagłowo

07.01.

czwartek

10.02.

środa

10.03.

środa

Miejscowość styczeń luty marzec
Spółdzielnia mieszkaniowa  

08.01

Piątek

22.01

piątek

12.02

Piątek

26.02

piątek

12.03

Piątek

26.03

piątek

 

 

 

 

ODPADY WIELKOGABARYTOWE I ELEKTROZŁOM

Miejscowość kwiecień
Sztabin ulice:

– Augustowska

– Brzostowskiego

– Kościuszki

– Młodości

– Ogrodowa

– Piaski

– Rybacka

12.04.2021

Poniedziałek

Sztabin ulice:

– Akacjowa

– Lipowa

– Polna

– Spacerowa

– Sportowa

– Świerkowa

– Wierzbowa

Krasnoborki

Wolne

13.04.2021

Wtorek

Budziski

Chomaszewo

Cisów

Ewy

Fiedorowizna

Huta

Kryłatka

Kamień

Motułka

Podcisówek

14.04.2021

Środa

Balinka

Jasionowo

Krasnybór

Komaszówka

Ściokła

Lebiedzin

15.04.2021

Czwartek

Długie

Hruskie

Jastrzębna Pierwsza

Jastrzębna Druga

Ostrowie

Wilkownia

16.04.2021

Piątek

Czarny Las

Czarniewo

Jaminy

Janówek

Łubianka

Karoliny

Kunicha

Lipowo

Mogilnice

19.04.2021

Poniedziałek

Dębowo

Jasionowo Dębowskie

Jagłowo

Klonowo

Kopiec

Kopytkowo

Jaziewo

Polkowo

Sosnowo

Wrotki

20.04.2021

wtorek

HARMONOGRAM 2021

OD STYCZNIA 2020 R. FIRMY MAJĄ OBOWIĄZEK SEGREGACJI ODPADÓW

TERMINARZ WYWOZU ODPADÓW  Z TERENU GMINY SZTABIN W 2021 R.

styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Sortowane 08.01.2021

Piątek

22.01.2021

piątek

12.02.2021

Piątek

26.02.2021

piątek

12.03.2021

Piątek

26.03.2021

piątek

09.04.2021

piątek

23.04.2021

piątek

14.05.2021

Piątek

28.05.2021

piątek

11.06.2021

Piątek

25.06.2021

piątek

09.07.2021

Piątek

23.07.2021

piątek

13.08.2021

Piątek

27.08.2021

piątek

10.09.2021

piątek

24.09.2021

piątek

15.10.2021

Piątek

29.10.2021

piątek

12.11.2021

piątek

26.11.2021

piątek

10.12.2021

Piątek

24.12.2021

piątek

 

styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
zmieszane 07.01.2021

Czwartek

21.01.2021

czwartek

11.02.2021

Czwartek

25.02.2021

czwartek

11.03.2021

Czwartek

25.03.2021

czwartek

08.04.2021

czwartek

22.04.2021

czwartek

13.05.2021

czwartek

27.05.2021

czwartek

10.06.2021

czwartek

24.06.2021

czwartek

08.07.2021

czwartek

22.07.2021

czwartek

12.08.2021

Czwartek

26.08.2021

czwartek

09.09.2021

czwartek

23.09.2021

czwartek

14.10.2021

Czwartek

28.10.2021

czwartek

12.11.2021

czwartek

25.11.2021

czwartek

09.12.2021

Czwartek

23.12.2021

czwartek

 

TERMINARZ WYWOZU POJEMNIKÓW Z NIECZYSTOŚCIAMI STAŁYMI Z TERENU GMINY LIPSK  W 2021 R. OD PODMIOTÓW GOSPODARCZYCH. FIRM I INNYCH

  styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
 

Firmy

 

22.01.2021

piątek

19.02.2021

piątek

19.03.2021

piątek

16.04.2021

piątek

21.05.2021

piątek

18.06.2021

piątek

16.07.2021

piątek

27.08.2021

piątek

24.09.2021

piątek

22.10.2021

piątek

19.11.2021

piątek

17.12.2021

piątek

SORTOWANE
11.01.2021

poniedziałek

22.02.2021

poniedziałek

22.03.2021

poniedziałek

26.04.2021

poniedziałek

24.05.2021

poniedziałek

21.06.2021

poniedziałek

19.07.2021

poniedziałek

16.08.2021

poniedziałek

20.09.2021

poniedziałek

18.10.2021

poniedziałek

22.11.2021

poniedziałek

27.12.2021

poniedziałek

 

TERMINARZ WYWOZU POJEMNIKÓW Z NIECZYSTOŚCIAMI STAŁYMI Z TERENU GMINY GONIĄDZ W 2021R. OD PODMIOTÓW GOSPODARCZYCH. FIRM I INNYCH

  styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
 

Firmy

 

25.01.2021

poniedziałek

22.02.2021

poniedziałek

22.03.2021

poniedziałek

19.04.2021

poniedziałek

17.05.2021

poniedziałek

14.06.2021

poniedziałek

12.07.2021

poniedziałek

20.08.2021

piątek

17.09.2021

piątek

22.10.2021

Piątek

19.11.2021

piątek

17.12.2021

piątek

SORTOWANE
18.01.2021

poniedziałek

19.02.2021

piątek

19.03.2021

piątek

23.04.2021

piątek

21.05.2021

piątek

18.06.2021

piątek

16.07.2021

piątek

13.08.2021

piątek

17.09.2021

piątek

15.10.2021

piątek

19.11.2021

piątek

23.12.2021

czwartek

 

 TERMINARZ WYWOZU POJEMNIKÓW Z NIECZYSTOŚCIAMI STAŁYMI Z TERENU GMINY JAŚWIŁY W 2021R. OD PODMIOTÓW GOSPODARCZYCH. FIRM I INNYCH

  styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
 

Firmy

 

21.01.2021

czwartek

18.02.2021

czwartek

18.03.2021

czwartek

15.04.2021

czerwiec

20.05.2021

czwartek

17.06.2021

czwartek

15.07.2021

czwartek

26.08.2021

czwartek

23.09.2021

czwartek

21.10.2021

czwartek

18.11.2021

czwartek

16.12.2021

czwartek

SORTOWANE
12.12.2021

Wtorek

23.02.2021

wtorek

23.03.2021

wtorek

27.04.2021

wtorek

25.05.2021

wtorek

22.06.2021

wtorek

20.07.2021

wtorek

17.08.2021

wtorek

21.09.2021

wtorek

19.10.2021

wtorek

23.11.2021

wtorek

28.12.2021

wtorek

 

TERMINARZ WYWOZU POJEMNIKÓW Z NIECZYSTOŚCIAMI STAŁYMI Z TERENU GMINY SUCHOWOLA W 2021 R. OD PODMIOTÓW GOSPODARCZYCH. FIRM I INNYCH

  styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
 

Firmy

 

18.01.2021

poniedziałek

15.02.2021

poniedziałek

15.03.2021

poniedziałek

12.04.2021

poniedziałek

17.05.2021

poniedziałek

14.06.2021

poniedziałek

12.07.2021

poniedziałek

23.08.2021

Poniedziałek

20.09.2021

poniedziałek

18.10.2021

poniedziałek

15.11.2021

poniedziałek

13.12.2021

poniedziałek

SORTOWANE
15.01.2021

piątek

26.02.2021

piątek

26.03.2021

piątek

30.04.2021

piątek

28.05.2021

piątek

25.06.2021

piątek

23.07.2021

piątek

20.08.2021

piątek

24.09.2021

piątek

22.10.2021

piątek

26.11.2021

piątek

31.12.2021

piątek

 

TERMINARZ WYWOZU POJEMNIKÓW Z NIECZYSTOŚCIAMI STAŁYMI Z TERENU GMINY JANÓW W 2021 R. OD PODMIOTÓW GOSPODARCZYCH. FIRM I INNYCH

  styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
 

Firmy

 

19.01.2021

wtorek

16.02.2021

wtorek

16.03.2021

wtorek

13.04.2021

wtorek

18.05.2021

wtorek

15.06.2021

wtorek

13.07.2021

wtorek

24.08.2021

wtorek

21.09.2021

wtorek

19.10.2021

wtorek

16.11.2021

wtorek

14.12.2021

wtorek

SORTOWANE
14.01.2021

czwartek

25.02.2021

czwartek

25.03.2021

czwartek

29.04.2021

czwartek

27.05.2021

czwartek

24.06.2021

czwartek

22.07.2021

czwartek

19.08.2021

czwartek

23.09.2021

czwartek

21.10.2021

czwartek

25.11.2021

czwartek

30.12.2021

czwartek

 

TERMINARZ WYWOZU POJEMNIKÓW Z NIECZYSTOŚCIAMI STAŁYMI Z TERENU GMINY KORYCIN W 2021 R. OD PODMIOTÓW GOSPODARCZYCH. FIRM I INNYCH

  styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
 

Firmy

 

20.01.2021

środa

17.02.2021

środa

17.03.2021

środa

14.04.2021

środa

19.05.2021

środa

16.06.2021

środa

14.07.2021

środa

25.08.2021

środa

22.09.2021

środa

20.10.2021

środa

17.11.2021

środa

15.12.2021

środa

SORTOWANE
13.01.2021

środa

24.02.2021

środa

24.03.2021

środa

28.04.2021

środa

26.05.2021

środa

23.06.2021

środa

21.07.2021

środa

18.08.2021

środa

22.09.2021

środa

20.10.2021

środa

24.11.2021

środa

29.12.2021

środa