TERMINARZ WYWOZU POJEMNIKÓW Z NIECZYSTOŚCIAMI STAŁYMI Z TERENU GMINY JAŚWIŁY  W 2017 R. Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH

 

lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Dolistowo Stare

Dolistowo Kolonie nr 1

Zabiele

26.07.

Środa

30.08.

Środa

27.09.

Środa

27.10.

Piątek

29.11.

Środa

29.12.

Piątek

Dolistowo Nowe

Dolistowo Kolonie

Jadeszki

Jaświłki

Mikicin nr 86.91.80

Moniuszki

Radzie

Szaciły

24.07.

Poniedziałek

21.08.

Poniedziałek

25.09.

Poniedziałek

23.10.

Poniedziałek

20.11.

Poniedziałek

18.12.

Poniedziałek

Gurbicze

Mociesze

Rutkowskie Duże

Rutkowskie Małe

Stożnowo

Szpakowo

25.07.

Wtorek

22.08.

Wtorek

26.09.

Wtorek

24.10.

Wtorek

21.11.

Wtorek

19.12.

Wtorek

Dzięciołowo

Mikicin

Mikicin  Kolonie

Moniuszki 28

Zabiele 165

26.07.

Środa

23.08.

Środa

27.09.

Środa

25.10.

Środa

22.11.

Środa

20.12.

Środa

Bobrówka

Brzozowa

Brzozowa  Kolonie

Mikicin I PGR +nr 46

25.07.

Wtorek

29.08.

Wtorek

26.09.

Wtorek

31.10.

Wtorek

28.11.

Wtorek

28.12.

Czwartek

Bagno

Jaświły

Romejki

Starowola

24.07.

Poniedziałek

28.08.

Poniedziałek

25.09.

Poniedziałek

30.10.

Poniedziałek

27.11.

Poniedziałek

27.12.

Środa

 

 TERMINARZ WYWOZU ODPADÓW SEGREGOWANYCH  I POPIOŁU Z TERENU GMINY JAŚWIŁY W 2017 R.

 

 

lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Dolistowo Stare

Dolistowo Kolonie nr 1

Zabiele

03.07.

Poniedziałek

07.08.

Poniedziałek

01.09.

Piątek

02.10.

Poniedziałek

06.11.

Poniedziałek

04.12.

Poniedziałek

Dolistowo Nowe

Dolistowo Kolonie

Jadeszki

Jaświłki

Mikicin nr 86.91.80

Moniuszki

Radzie

Szaciły

04.07.

Wtorek

01.08.

Wtorek

05.09.

Wtorek

03.10.

Wtorek

07.11.

Wtorek

05.12.

Wtorek

Gurbicze

Mociesze

Rutkowskie Duże

Rutkowskie Małe

Stożnowo

Szpakowo

05.07.

Środa

02.08.

Środa

06.09.

Środa

04.10.

Środa

08.11.

Środa

06.12.

Środa

Dzięciołowo

Mikicin

Mikicin  Kolonie

Moniuszki 28

Zabiele 165

06.07.

Czwartek

03.08.

Czwartek

07.09.

Czwartek

05.10.

Czwartek

09.11.

Czwartek

07.12.

Czwartek

Bobrówka

Brzozowa

Brzozowa  Kolonie

Mikicin I PGR +nr 46

07.07.

Piątek

04.08.

Piątek

08.09.

Piątek

10.10.

Wtorek

10.11.

Piątek

08.12.

Piątek

Bagno

Jaświły

Romejki

Starowola

10.07.

Poniedziałek

08.08.

Wtorek

04.09.

Poniedziałek

06.10.

Piątek

13.11.

Poniedziałek

11.12.

Poniedziałek

 

 

 

TERMINARZ WYWOZU ODPADÓW SEGREGOWANYCH I POPIOŁU Z TERENU GMINY SUCHOWOLA W II POŁ.  2017 R. Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH

 

lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Jatwieź Duża

Jatwieź Mała

Karpowicze

Laudańszczyzna

Leszczany

Pokośno

27.07.

Czwartek

31.08.

Czwartek

28.09.

Czwartek

26.10.

Czwartek

30.11.

Czwartek

28.12.

Czwartek

Chodorówka Nowa nr 39.42.52

Chodorówka Stara nr 45

Dryga

Głęboczyzna

Grymiaczki

Krzywa

Leśniki

Okopy

Podgaj

Poświętne

Trzyrzecze

28.07.

Piątek

24.08.

Czwartek

29.09.

Piątek

27.10.

Piątek

24.11.

Piątek

22.12.

Piątek

Bachmackie kol.

Brukowo

Chlewisk Dolny

Chlewisk Górny

Czerwonka

Hołodolina

Kopciówka

Morgi

Olszanka

Połomin

Sucha Góra

31.07.

Poniedziałek

25.08.

Piątek

21.09.

Czwartek

19.10.

Czwartek

23.11.

Czwartek

21.12.

Czwartek

Chodorówka Nowa

Chodorówka Stara

Dubasiewskie kol.

Dubasiewszczyzna

Nowe Stojło

Piątak

Tablewo

Wólka

Zgierszczańskie kol.

27.07.

Czwartek

30.08.

Środa

28.09.

Czwartek

26.10.

Czwartek

29.11.

Środa

27.12.

Środa

Chmielniki

Chmielówka

Ciemne

Domuraty

Horodnianka

Ostrówek

Podhorodnianka

Podostrówek

Rutkowszczyzna

Żakle

28.07.

Piątek

31.08.

Czwartek

29.09.

Piątek

27.10.

Piątek

30.11.

Czwartek

28.12.

Czwartek

Suchowola

ul. 1 Maja

ul. 3 Maja

ul. Augustowska

ul. Fabryczna

ul. Gruntowa

ul. Kupiecka

ul. Łąkowa

ul. Młodych

ul. Plac Kościuszki

ul. Polna

ul. Staszica

ul. Szkolna

 

 

24.07.

Poniedziałek

28.08.

Poniedziałek

25.09.

Poniedziałek

23.10.

Poniedziałek

27.11.

Poniedziałek

20.12.

Środa

 

Suchowola

ul. Goniądzka

ul. Kasztanowa

ul. Leśna

ul. Lipowa

ul. Nowozielona

ul. Ogrodowa

ul. Orzechowa

ul. Piaskowa

ul. Sadowa

ul. Słoneczna

ul. Sportowa

ul. Targowa

ul. Wierzbowa

ul. Zwierzyniecka

25.07.

Wtorek

29.08.

Wtorek

26.09.

Wtorek

24.10.

Wtorek

28.11.

Wtorek

29.12.

Piątek

Suchowola

·         ul. Białostocka

·         ul. Świętokrzyska

Grodzisk

Kiersnówka

Podgrodzisk

26.07.

Środa

30.08.

Środa

27.09.

Środa

25.10.

Środa

29.11.

Środa

27.12.

Środa

 

TERMINARZ WYWOZU POJEMNIKÓW Z NIECZYSTOŚCIAMI STAŁYMI Z TERENU GMINY KORYCIN W 2017 R. Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH

  

lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Kumiała

Rykaczewo

Skindzierz

Wyłudki

Wyłudy

Wysokie

Zagórze

10.07.

Poniedziałek

07.08.

Poniedziałek

11.09.

Poniedziałek

09.10.

Poniedziałek

06.11.

Poniedziałek

04.12.

Poniedziałek

Laskowszczyzna

Olszynka

Popiołówka

Romaszkówka

Stok

Szaciłówka

Zabrodzie

Zakale

11.07.

Wtorek

08.08.

Wtorek

12.09.

Wtorek

10.10.

Wtorek

07.11.

Wtorek

05.12.

Wtorek

Aulakowszczyzna

Białystoczek

Krukowszczyzna

Rudka

Szumowo

Gorszczyzna

Mielniki

12.07.

Środa

09.08.

Środa

13.09.

Środa

11.10.

Środa

08.11.

Środa

06.12.

Środa

Bombla

Brody

Dzięciołówka

Łomy

Łosiniec

Nowinka

Ostra Góra

Przesławka

Wojtachy

13.07.

Czwartek

10.08.

Czwartek

14.09.

Czwartek

12.10.

Czwartek

09.11.

Czwartek

07.12.

Czwartek

 

Korycin

 

14.07.

Piątek

11.08.

Piątek

15.09.

Piątek

13.10.

Piątek

10.11.

Piątek

08.12.

Piątek

 

TERMINARZ WYWOZU ODPADÓW SEGREGOWANYCH I POPIOŁU Z TERENU GMINY KORYCIN W 2017 R.

lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Kumiała

Rykaczewo

Skindzierz

Wyłudki

Wyłudy

Wysokie

Zagórze

24.07.

Poniedziałek

21.08.

Poniedziałek

18.09.

Poniedziałek

16.10.

Poniedziałek

20.11.

Poniedziałek

18.12.

Poniedziałek

Laskowszczyzna

Olszynka

Popiołówka

Romaszkówka

Stok

Szaciłówka

Zabrodzie

Zakale

18.07.

Wtorek

22.08.

Wtorek

19.09.

Wtorek

17.10.

Wtorek

21.11.

Wtorek

19.12.

Wtorek

Aulakowszczyzna

Białystoczek

Krukowszczyzna

Rudka

Szumowo

Gorszczyzna

Mielniki

19.07.

Środa

23.08.

Środa

20.09.

Środa

18.10.

Środa

22.11.

Środa

20.12.

Środa

Bombla

Brody

Dzięciołówka

Łomy

Łosiniec

Nowinka

Ostra Góra

Przesławka

Wojtachy

20.07.

Czwartek

24.08.

Czwartek

21.09.

Czwartek

19.10.

Czwartek

23.11.

Czwartek

21.12.

Czwartek

 

Korycin

 

 

21.07.

Piątek

25.08.

Piątek

22.09.

Piątek

20.10.

Piątek

24.11.

Piątek

22.12.

Piątek

 

 

TERMINARZ ODBIORU ODPADÓW ZMIESZANYCH Z TERENU GMINY JANÓW W II POŁ. 2017 R. Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH

lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Kładziewo

Nowowola

Podrzcianka

Studzieńczyna

Trzcianka

03.07.

Poniedziałek

07.08.

Poniedziałek

04.09.

Poniedziałek

02.10.

Poniedziałek

06.11.

Poniedziałek

04.12.

Poniedziałek

Cimoszka

Frąckowa Buda

Giełozicha

Kumiałka

Rudawka

Skidlewo

Sosnowe Bagno

Trofimówka

Jasionowa Dolina

04.07.

Wtorek

08.08.

Wtorek

05.09.

Wtorek

03.10.

Wtorek

07.11.

Wtorek

05.12.

Wtorek

Brzozowe Błoto

Kwasówka

Łubianka

Ostrynka

Podłubianka

Sitawka

Soroczy Mostek

Teolin

05.07.

Środa

09.08.

Środa

06.09.

Środa

04.10.

Środa

08.11.

Środa

06.12.

Środa

 

Janów

 

06.07.

Czwartek

10.08.

Czwartek

 

07.09.

Czwartek

 

05.10.

Czwartek

09.11.

Czwartek

07.12.

Czwartek

Białousy wieś i kol.

Długi Ług (K)

Przystawka

Sitkowo

07.07.

Piątek

04.08.

Piątek

08.09.

Piątek

06.10.

Piątek

10.11.

Piątek

08.12.

Piątek

Budno

Budzisk

Cieśnisk Mały

Cieśnisk Wielki

Gabrylewszczyzna

Kamienica

Kizielewszczyzna

Krasne

Kuplisk

Szczuki

Zielony Gaj

10.07.

Poniedziałek

14.08.

Poniedziałek

11.09.

Poniedziałek

09.10.

Poniedziałek

13.11.

Poniedziałek

11.12.

Poniedziałek

Marchelówka

Nowokolno

Nowy Janów

Wasilówka

Kizielany

11.07.

Wtorek

11.08.

Piątek

12.09.

Piątek

10.10.

Wtorek

14.11.

Wtorek

12.12.

Wtorek

TERMINARZ WYWOZU ODPADÓW SEGREGOWANYCH I POPIOŁU Z TERENU GMINY JANÓW W II POŁ. 2017 R.

lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Kładziewo

Nowowola

Podrzcianka

Studzieńczyna

Trzcianka

10.07.

Poniedziałek

14.08.

Poniedziałek

11.09.

Poniedziałek

09.10.

Poniedziałek

13.11.

Poniedziałek

11.12.

Poniedziałek

Cimoszka

Frąckowa Buda

Giełozicha

Kumiałka

Rudawka

Skidlewo

Sosnowe Bagno

Trofimówka

Jasionowa Dolina

11.07.

Wtorek

11.08.

Piątek

12.09.

Wtorek

10.10.

Wtorek

14.11.

Wtorek

12.12.

Wtorek

Brzozowe Błoto

Kwasówka

Łubianka

Ostrynka

Podłubianka

Sitawka

Soroczy Mostek

Teolin

12.07.

Środa

16.08.

Środa

13.09.

Środa

11.10.

Środa

15.11.

Środa

13.12.

Środa

 

Janów

 

13.07.

Czwartek

17.08.

Czwartek

14.09.

Czwartek

12.10.

Czwartek

16.11.

Czwartek

14.12.

Czwartek

Białousy wieś i kol.

Długi Ług (K)

Przystawka

Sitkowo

14.07.

Piątek

18.08.

Piątek

15.09.

Piątek

13.10.

Piątek

17.11.

Piątek

15.12.

Piątek

Budno

Budzisk

Cieśnisk Mały

Cieśnisk Wielki

Gabrylewszczyzna

Kamienica

Kizielewszczyzna

Krasne

Kuplisk

Szczuki

Zielony Gaj

17.07.

Poniedziałek

21.08.

Poniedziałek

18.09.

Poniedziałek

16.10.

Poniedziałek

20.11.

Poniedziałek

18.12.

Poniedziałek

Marchelówka

Nowokolno

Nowy Janów

Wasilówka

Kizielany

18.07.

Wtorek

22.08.

Wtorek

19.09.

Wtorek

17.10.

Wtorek

21.11.

Wtorek

19.12.

Wtorek

 

TERMINARZ WYWOZU POJEMNIKÓW Z NIECZYSTOŚCIAMI STAŁYMI Z TERENU GMIN LIPSK. NOWY DWÓR   W 2017 R. OD PODMIOTÓW GOSPODARCZYCH. FIRM I INNYCH

 

  lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
 

Firmy

 

19.07. 23.08. 20.09. 18.10. 22.11. 20.12.

 

TERMINARZ WYWOZU POJEMNIKÓW Z NIECZYSTOŚCIAMI STAŁYMI Z TERENU GMINY GONIĄDZ W 2017R. OD PODMIOTÓW GOSPODARCZYCH. FIRM I INNYCH

 

  lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
 

Firmy

 

06.07. 03.08. 07.09. 05.10. 02.11. 07.12.

 

TERMINARZ WYWOZU POJEMNIKÓW Z NIECZYSTOŚCIAMI STAŁYMI Z TERENU GMINY JAŚWIŁY W 2016 R. OD PODMIOTÓW GOSPODARCZYCH. FIRM I INNYCH

 

  lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
 

Firmy

 

20.07. 24.08. 21.09. 19.10. 23.11. 21.12.

 

TERMINARZ WYWOZU POJEMNIKÓW Z NIECZYSTOŚCIAMI STAŁYMI Z TERENU GMINY SUCHOWOLA W 2017 R. OD PODMIOTÓW GOSPODARCZYCH. FIRM I INNYCH

 

  lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
 

Firmy

 

21.07. 25.08. 22.09. 20.10. 24.11. 22.12.