HARMONOGRAM 2023

Prosimy, aby pojemniki i worki wystawiać przed posesją przy drodze w dniu wywozu do godz. 7:00, albo dzień wcześniej.
Odpady nie będą zabrane, gdy będą ustawione w głębi posesji, w miejscu niedostępnym dla samochodu zbierającego odpady oraz wystawione już po przejechaniu samochodu przez daną miejscowość.

 

ZMIESZANE ORAZ BIO

Miejscowość Styczeń Luty Marzec
 

LIPSK

 

13.01

Piątek

10.02

Piątek

10.03

Piątek

Lichosielce

Rakowicze

Siółko

Lipsk Murowany

Lipszczany

Rygałówka

Dolinczny

16.01

Poniedziałek

13.02

Poniedziałek

13.03

Poniedziałek

Kurianka

Skieblewo

Kopczany

Żabickie

17.01

Wtorek

14.02

Wtorek

14.03

Wtorek

Jasionowo

Podwołkuszne

Krasne

Wyżarne

Nowy Lipsk

18.01

Środa

15.02

Środa

15.03

Środa

Bartniki

Bartniki Kolonia

Lubinowo

Nowe Leśne Bohatery

Stare Leśne Bohatery

Starożyńce

Wołkusz

Sołojewszczyzna

10.01

Wtorek

07.02

Wtorek

07.03

Wtorek

Kol. Lipsk

Jaczniki

Dulkowszczyzna

Stary Rogożyn

Nowy Rogożyn

Rogożynek

Jałowo

11.01

Środa

08.02

Środa

08.03

Środa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miejscowość Styczeń Luty Marzec
Spółdzielnia mieszkaniowa

 

13.01

Piątek

10.02

Piątek

10.03

Piątek

 

 

 

 

 

SEGREGOWANE

Miejscowość Styczeń Luty Marzec
 

LIPSK

 

03.01

Wtorek

09.02

Czwartek

09.03

Czwartek

Lichosielce

Rakowicze

Siółko

Lipsk Murowany

Lipszczany

Rygałówka

Dolinczny

04.01

Środa

10.02

Piątek

10.03

piątek

Kurianka

Skieblewo

Kopczany

Żabickie

05.01

Czwartek

13.02

Poniedziałek

13.03

Poniedziałek

Jasionowo

Podwołkuszne

Krasne

Wyżarne

Nowy Lipsk

09.01

Poniedziałek

14.02

Wtorek

14.03

Wtorek

Bartniki

Bartniki Kolonia

Lubinowo

Nowe Leśne Bohatery

Stare Leśne Bohatery

Starożyńce

Wołkusz

Sołojewszczyzna

12.01

Czwartek

15.02

Środa

15.03

Środa

Kol. Lipsk

Jaczniki

Dulkowszczyzna

Stary Rogożyn

Nowy Rogożyn

Rogożynek

Jałowo

13.01

Piątek

16.02

Czwartek

16.03

Czwartek

 

Miejscowość Styczeń Luty Marzec
Spółdzielnia mieszkaniowa

 

12.01

Czwartek

09.02

Czwartek

09.03

Czwartek

 

WIELKOGABARYTY I ELEKTROZŁOM

Miejscowość Luty
 

LIPSK

 

20.02

Poniedziałek

Lichosielce

Rakowicze

Siółko

Lipsk Murowany

Lipszczany

Rygałówka

Dolinczny

21.02

Wtorek

Kurianka

Skieblewo

Kopczany

Żabickie

22.02

Środa

Jasionowo

Podwołkuszne

Krasne

Wyżarne

Nowy Lipsk

23.02

Czwartek

Bartniki

Bartniki Kolonia

Lubinowo

Nowe Leśne Bohatery

Stare Leśne Bohatery

Starożyńce

Wołkusz

Sołojewszczyzna

24.02

Piątek

Kol. Lipsk

Jaczniki

Dulkowszczyzna

Stary Rogożyn

Nowy Rogożyn

Rogożynek

Jałowo

27.02

Poniedziałek

HARMONOGRAM 2023

Prosimy, aby pojemniki i worki wystawiać przed posesją przy drodze w dniu wywozu do godz. 7:00, albo dzień wcześniej.
Odpady nie będą zabrane, gdy będą ustawione w głębi posesji, w miejscu niedostępnym dla samochodu zbierającego odpady oraz wystawione już po przejechaniu samochodu przez daną miejscowość.

 

ZMIESZANE 

 

  styczeń luty marzec
Dolistowo Stare

Dolistowo

Kolonie nr 1

Zabiele

03.01

Wtorek

01.02

Środa

01.03

Środa

Dolistowo Nowe

Dolistowo Kolonie

Jadeszki

Jaświłki

Mikicin nr 86.91.80

Moniuszki

Radzie

Szaciły

04.01

Środa

02.02

Czwartek

02.03

Czwartek

Gurbicze

Mociesze

Rutkowskie Duże

Rutkowskie Małe

Stożnowo

Szpakowo

05.01

Czwartek

03.02

Piątek

03.03

Piątek

Dzięciołowo

Mikicin

Mikicin  Kolonie

Moniuszki 28

Zabiele 165

09.01

Poniedziałek

06.02

Poniedziałek

06.03

Poniedziałek

Bobrówka

Brzozowa

Brzozowa  Kolonie

Mikicin IPGR +nr 46

10.01

Wtorek

07.02

Wtorek

07.03

Wtorek

Bagno

Jaświły

Romejki

Starowola

11.01

Środa

08.02

Środa

08.03

Środa

 

SEGREGOWANE

  styczeń luty marzec
Dolistowo Stare

Dolistowo

Kolonie nr 1

Zabiele

09.01

Poniedziałek

06.02

Poniedziałek

06.03

Poniedziałek

Dolistowo Nowe

Dolistowo Kolonie

Jadeszki

Jaświłki

Mikicin nr 86.91.80

Moniuszki

Radzie

Szaciły

10.01

Wtorek

07.02

Wtorek

07.03

Wtorek

Gurbicze

Mociesze

Rutkowskie Duże

Rutkowskie Małe

Stożnowo

Szpakowo

03.01

Wtorek

01.02

Wtorek

01.03

Wtorek

Dzięciołowo

Mikicin

Mikicin  Kolonie

Moniuszki 28

Zabiele 165

04.01

Środa

03.02

Piątek

03.03

Piątek

Bobrówka

Brzozowa

Brzozowa  Kolonie

Mikicin IPGR +nr 46

11.01

Środa

08.02

Środa

08.03

Środa

Bagno

Jaświły

Romejki

Starowola

12.01

Czwartek

09.02

Czwartek

09.03

Czwartek

HARMONOGRAM 2023

Prosimy, aby pojemniki i worki wystawiać przed posesją przy drodze w dniu wywozu do godz. 7:00, albo dzień wcześniej.
Odpady nie będą zabrane, gdy będą ustawione w głębi posesji, w miejscu niedostępnym dla samochodu zbierającego odpady oraz wystawione już po przejechaniu samochodu przez daną miejscowość.

 

ZMIESZANE ORAZ BIO

  Styczeń Luty Marzec
Krzywa

Kamionka

Słomianka

Koziniec

03.01

Wtorek

01.02

Środa

01.03

Środa

Kalinówka Królewska

Jasionóweczka

Kąty

Milewskie

04.01

Środa

02.02

Czwartek

02.03

Czwartek

Górnystok

Czarnystok

Kujbiedy

Dobrzyniówka

Brzozówka Folwarczna

Łękobudy

Krasne Folwarczne

Krasne Stare

Krasne Małe

05.01

Czwartek

03.02

Piątek

03.03

Piątek

Jasionówka 09.01

Poniedziałek

06.02

Poniedziałek

06.03

Poniedziałek

Jasionówka zabudowa wielorodzinna 09.01

Poniedziałek

23.01

Poniedziałek

06.02

Poniedziałek

20.02

Poniedziałek

06.03

Poniedziałek

20.03

Poniedziałek

 

SEGREGOWANE

  Styczeń Luty Marzec
Krzywa

Kamionka

Słomianka

Koziniec

10.01

Wtorek

07.02

Wtorek

07.03

Wtorek

Kalinówka Królewska

Jasionóweczka

Kąty

Milewskie

11.01

Środa

08.02

Środa

08.03

Środa

Górnystok

Czarnystok

Kujbiedy

Dobrzyniówka

Brzozówka Folwarczna

Łękobudy

Krasne Folwarczne

Krasne Stare

Krasne Małe

12.01

Czwartek

09.02

Czwartek

09.03

Czwartek

Jasionówka 13.01

Piątek

10.02

Piątek

10.03

Piątek

Jasionówka zabudowa wielorodzinna 13.01

Piątek

10.02

Piątek

10.03

Piątek

HARMONOGRAM 2023

Prosimy, aby pojemniki i worki wystawiać przed posesją przy drodze w dniu wywozu do godz. 7:00, albo dzień wcześniej.
Odpady nie będą zabrane, gdy będą ustawione w głębi posesji, w miejscu niedostępnym dla samochodu zbierającego odpady oraz wystawione już po przejechaniu samochodu przez daną miejscowość.

 

ZMIESZANE ORAZ BIO

  Styczeń Luty Marzec
Kładziewo

Nowowola

Podrzcianka

Studzieńczyna

Trzcianka

Wasilówka

Nowokolno

Marchelówka

19.01

Czwartek

13.02

Poniedziałek

13.03

Poniedziałek

Cimoszka

Frąckowa Buda

Giełozicha

Kumiałka

Rudawka

Skidlewo

Sosnowe Bagno

Trofimówka

Jasionowa Dolina

20.01

Piątek

14.02

Wtorek

14.03

Wtorek

Brzozowe Błoto

Kwasówka

Łubianka

Ostrynka

Podłubianka

Sitawka

Soroczy Mostek

Teolin

24.01

Wtorek

15.02

Środa

15.03

Środa

Janów

Nowy Janów

25.01

Środa

16.02

Czwartek

16.03

Czwartek

Białousy wieś i kol.

Przystawka

Sitkowo

26.01

Czwartek

17.02

Piątek

17.03

Piątek

Budno

Budzisk

Cieśnisk Mały

Cieśnisk Wielki

Gabrylewszczyzna

Kamienica

Kizielewszczyzna

Krasne

Kuplisk

Szczuki

Zielony Gaj

Kizielany

27.01

Piątek

17.02

Piątek

17.03

Piątek

 

SEGREGOWANE i POPIÓŁ

  Styczeń Luty Marzec
Kładziewo

Nowowola

Podrzcianka

Studzieńczyna

Trzcianka

Wasilówka

Nowokolno

Marchelówka

16.01

Poniedziałek

17.02

Piątek

17.03

Piątek

Cimoszka

Franckowa Buda

Giełozicha

Kumiałka

Rudawka

Skidlewo

Sosnowe Bagno

Trofimówka

Jasionowa Dolina

17.01

Wtorek

20.02

Poniedziałek

20.03

Poniedziałek

Brzozowe Błoto

Kwasówka

Łubianka

Ostrynka

Podłubianka

Sitawka

Soroczy Mostek

Teolin

18.01

Środa

21.02

Wtorek

21.03

Wtorek

 

Janów

Nowy Janów

 

19.01

Czwartek

22.02

Środa

22.03

Środa

Białousy wieś i kol.

Przystawka

Sitkowo

20.01

Piątek

23.02

Czwartek

23.03

Czwartek

Budno

Budzisk

Cieśnisk Mały

Cieśnisk Wielki

Gabrylewszczyzna

Kamienica

Kizielewszczyzna

Krasne

Kuplisk

Szczuki

Zielony Gaj

Kizielany

23.01

Poniedziałek

24.02

Piątek

24.03

Piątek

HARMONOGRAM 2023

Prosimy, aby pojemniki i worki wystawiać przed posesją przy drodze w dniu wywozu do godz. 7:00, albo dzień wcześniej.
Odpady nie będą zabrane, gdy będą ustawione w głębi posesji, w miejscu niedostępnym dla samochodu zbierającego odpady oraz wystawione już po przejechaniu samochodu przez daną miejscowość.

 

ZMIESZANE 

nr trasy Miejscowość Styczeń Luty Marzec
Sz1 Sztabin ulice:

– Augustowska

Brzostowskiego

– Kościuszki

– Młodości

– Ogrodowa

– Piaski

– Rybacka

23.01

Poniedziałek

20.02

Poniedziałek

20.03

Poniedziałek

Sz2 Sztabin ulice:

– Akacjowa

– Lipowa

– Polna

– Spacerowa

– Sportowa

– Świerkowa

– Wierzbowa

Krasnoborki

Wolne

24.01

Wtorek

21.02

Wtorek

21.03

Wtorek

Sz3 Budziski

Chomaszewo

Cisów

Ewy

Fiedorowizna

Huta

Kryłatka

Kamień

Motułka

Podcisówek

 

25.01

Środa

22.02

Środa

22.03

Środa

Sz4 Balinka

Jasionowo

Krasnybór

Komaszówka

Ściokła

Lebiedzin

26.01

Czwartek

23.02

Czwartek

23.03

Czwartek

Sz5 Długie

Hruskie

Jastrzębna Pierwsza

Jastrzębna Druga

Ostrowie

Wilkownia

27.01

Piątek

24.02

Piątek

24.03

Piątek

Sz6 Czarny Las

Czarniewo

Jaminy

Janówek

Łubianka

Karoliny

Kunicha

Lipowo

Mogilnice

30.01

Poniedziałek

27.02

Poniedziałek

27.03

Poniedziałek

Sz7 Dębowo

Jasionowo Dębowskie

Klonowo

Kopiec

Kopytkowo

Jaziewo

Polkowo

Sosnowo

Wrotki

Jagłowo

31.01

Wtorek

28.02

Wtorek

28.03

Wtorek

Styczeń Luty Marzec
Spółdzielnia mieszkaniowa Odbiór na zgłoszenie

 

SEGREGOWANE I BIO

nr trasy Miejscowość Styczeń Luty Marzec
SZ1 Sztabin ulice:

– Augustowska

– Brzostowskiego

– Kościuszki

– Młodości

– Ogrodowa

– Piaski

– Rybacka

16.01

Poniedziałek

13.02

Poniedziałek

13.03

Poniedziałek

SZ2 Sztabin ulice:

– Akacjowa

– Lipowa

– Polna

– Spacerowa

– Sportowa

– Świerkowa

– Wierzbowa

Krasnoborki

Wolne

17.01

Wtorek

14.02

Wtorek

14.03

Wtorek

SZ3 Budziski

Chomaszewo

Cisów

Ewy

Fiedorowizna

Huta

Kryłatka

Kamień

Motułka

Podcisówek

 

18.01

Środa

15.02

Środa

15.03

Środa

SZ4 Balinka

Jasionowo

Krasnybór

Komaszówka

Ściokła

Lebiedzin

19.01

Czwartek

16.02

Czwartek

16.03

Czwartek

SZ5 Długie

Hruskie

Jastrzębna Pierwsza

Jastrzębna Druga

Ostrowie

Wilkownia

20.01

Piątek

17.02

Piątek

17.03

Piątek

SZ6 Czarny Las

Czarniewo

Jaminy

Janówek

Łubianka

Karoliny

Kunicha

Lipowo

Mogilnice

23.01

Poniedziałek

20.02

Poniedziałek

20.03

Poniedziałek

SZ7 Dębowo

Jasionowo Dębowskie

Klonowo

Kopiec

Kopytkowo

Jaziewo

Polkowo

Sosnowo

Wrotki

Jagłowo

24.01

Wtorek

21.02

Wtorek

21.03

Wtorek

nr trasy Styczeń Luty Marzec
Sz spół Spółdzielnia mieszkaniowa 05.01

Czwartek

19.01

Czwartek

02.02

Czwartek

16.02

Czwartek

02.03

Czwartek

16.03

Czwartek

30.03

Czwartek

 

HARMONOGRAM